Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

Šta znam, meni izgleda da tvrđuje svoje trenutne limite sa pogrešne stane odvrnutosti gasa, a da su ovoliki padovi u treninzima i trkama direktno povezani sa fizičkom nespremnošću i nedostatkom rutine, uvozanosti. I za jedno i za drugo treba malo vremena, mogao je softver to da uzme u obzir (ili da mu neko sa strane unese malo oprezniji program povratka).

Link to comment
  • 2 weeks later...

Trka Moto 3 uobicajeno ludilo. Na ulazu u prvu krivinu u poslednjem krugu njih jedno deset ulazi u dva reda rasireni po pisti jedan do drugog...uf tesko je precizno opisati.

  • +1 1
Link to comment

Oliveira treci put :hail:, KTM se vraca, Zarco blizu, ali nedovoljno, Quartararo kaznjen 3 sekunde, mada je prilikom izlaska sa staze prakticno vozio siroki krug (ne ceo, ali dobar deo) i izgubio dosta...

Edited by Nesh
Link to comment
2 minutes ago, Nesh said:

Quartararo sa otkopcanim odelom, bez zastite, vozi bukvalno sa golim grudima i stomakom. :huh:

Svasta ima da se vidi :D btw odlicna trka Oliveire, Zarco dobar takodje, Markes, ne znam sta da mislim, dal je problem fizicke ili psihicke prirode.

Suzuki je ocigledno usao nespreman u novu sezonu, motor im nije kompetitivan

Link to comment
  • 2 weeks later...

Solidna trka, nažalost, i posle pauze i poljuljanog samopouzdanja, Mark je ovde kralj, nije nikad bio ni drugi a kamoli nešto više tj manje :D

Ali mrtvi Vinjales jebote. Mislim da se namerno drka Yamahi i da će uskoro da potpiše sa nekim drugim mada nisam siguran ni koliko će ga drugi hteti. ALi sa Yamahom kontam da je to - to. 
 

KTM ponovo vraća formu iz prošle sezone, Oliveira drugi prvi drugi, fantastično. 

 

Po kontinuitetu i brzini a pre svega ovog prvo, sledeće godine će samo Kvartararo moći da parira Markezu, nemam sumnju da će ovaj biti onaj stari pre povrede. Zato bi bilo dobro da uzme titulu što bi mu donelo dodatno samopouzdanje.

Svi vi što ste mislili da je Markez rano počeo i da je bio nespreman, i da se mučio, evo  vam odgovor. Naravno da se jeste mučio, ali nije postojao drugi način da se vrati u trkačku formu i privikne na napore do samih trka... Naravno, pobedom sam iznenađen 0%.

 

Link to comment

Ja ne mislim da se vratio prerano, nego da je previše forsirao u onim prvim trkama kada je padao po dva puta tokom vikenda ( i sada je na treningu imao izlijetanje u šljunak, ali se sačuvao od pada).

 

Ali nebitno je - danas je rekalibrisao psihološku postavku na gridu, naročito među pretendentima na titulu i to je dobro za sezonu. Tipujem na Kvartarara. Ove godine je dosta stabilniji i uzima dobre bodove i kada nije na podijumu.

 

Šteta za Apriliju, već drugu trku odlično počnu, ali gube dah nakon desetak krugova.

 

  • +1 1
Link to comment

Markez je vanzemaljac, mislim da nismo imali takvog trkaca nikada. Ja i dalje mislim da je pozurio, pa koliko je puta pao u prethodnim trkama, imao je potres mozga pa vozio istog dana ili sutra...ja mislim da to nijne normalno, Hvala bogu da je covek OK. Kad bude potpuno spreman nikakve borbe nece biti, kakav Quartararo,,,sa njim bi mogli da se bore Stoner, Lorenco i nekadasnji Rosi na motorima koji nimalo ne zaostaju za hondom. A on moze da se bori sa hondom koja zaostaje, Nisam ljubitelj, ali covek je najbolji vozac svih vremena. a ti Maverice startuj 10 mesta unazad. :D

Link to comment
31 minutes ago, Nesh said:

Markez je vanzemaljac, mislim da nismo imali takvog trkaca nikada. Ja i dalje mislim da je pozurio, pa koliko je puta pao u prethodnim trkama, imao je potres mozga pa vozio istog dana ili sutra...ja mislim da to nijne normalno, Hvala bogu da je covek OK. Kad bude potpuno spreman nikakve borbe nece biti, kakav Quartararo,,,sa njim bi mogli da se bore Stoner, Lorenco i nekadasnji Rosi na motorima koji nimalo ne zaostaju za hondom. A on moze da se bori sa hondom koja zaostaje, Nisam ljubitelj, ali covek je najbolji vozac svih vremena. a ti Maverice startuj 10 mesta unazad. :D

 

Quartararo je Lorenzo level talenat. Nedostaje mu konstantnost (i kriminalna brzina Jamahe na pravcima), ali i tu je sve bolji. Čoveku je ovo prva sezona u fabričkom timu Jamahe i odmah je najveći favorit za titulu. 

 

Markez je verovatno najbolji vozač ikada, ali Fabio itekako ima sa čim da mu se suprotstavi.

Link to comment
1 minute ago, Ivo Petović said:

 

Quartararo je Lorenzo level talenat. Nedostaje mu konstantnost (i kriminalna brzina Jamahe na pravcima), ali i tu je sve bolji. Čoveku je ovo prva sezona u fabričkom timu Jamahe i odmah je najveći favorit za titulu. 

 

Markez je verovatno najbolji vozač ikada, ali Fabio itekako ima sa čim da mu se suprotstavi.

 

OK, ja uvek navijam za zanimljivost i borbu. Ja ne vidim kod Quartarara Lorenca ili Stonera, naravo, ne treba ni da bude kao njih dvojica, mislim na kvalitet. Ali, nadam se da si u pravu i da cemo imati zanimljivu borbu narednih godina.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...