Jump to content
IGNORED

Alternativna medicina


Teja

Recommended Posts

a jebiga ako je bas tako nek proba pikado

 

 

raleme, ima onaj izvikani 'vitalis centar', osnivacica vesna nesto nesto je jos od '80ih po medijima kao akupunkturolog.

doduse, to ne znaci da valja.

Edited by morgana
Link to comment

Ima jedna dr. Ljubica, da me ubijes ne secam se prezimena, sve preporuke za nju. Bila nekad na VMA, slali je oni u Japan na specijalizaciju, pa posle resili da ukinu tu akupunkturu. Ona tad otvorila privatnu ordinaciju...

Link to comment

@buba

Šta ću kad nisam pazila na času. Ako je to tačno (a verovatno je samo reč o proređenim tikovima, a ne i potpunom prestanku), to je zasluga psihijatra, a ne iglica.

 

Osim lukrativnog, da li ima neki poseban razlog zbog čega se anesteziolozi više bave akupunkturom nego ostale specijalizacije?

Edited by halloween
Link to comment

sad pitanje je - zasto to ne rade lekari i u srbiji?

(posto iz tvog istkustva i iskustva ljudi koje poznajem, imam utisak da ne rade vec tako neki madjionicari iz kraja)

rade.

Link to comment

jer zna neko nekog dobrog japanca u beogradu koji se bavi akupunkturom?

 

Жив ли си човече?

Да ти нису увалили неког Кинеза?

Link to comment

@buba

Šta ću kad nisam pazila na času. Ako je to tačno (a verovatno je samo reč o proređenim tikovima, a ne i potpunom prestanku), to je zasluga psihijatra, a ne iglica.

 

Osim lukrativnog, da li ima neki poseban razlog zbog čega se anesteziolozi više bave akupunkturom nego ostale specijalizacije?

Ne samo akupunkturom, nego generalno tim "medijski atraktivnim granama medicine" . Onaj ćelavi Dr. Feelgood je isto anesteziolog. Mislim bar tvrdi da jeste...
Link to comment

jeste, on je anesteziolog, al ne bavi se alter medicinom, bar nikad nisam videla i cula. mozda sam propustila?!

Ma ja komentarisao "medijski agresivnost" a imao je on one izlete 4 bele smrti ovo-ono , kao što se i ova proširila...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...