November 23, 20232 yr Bol od vilice je cudna, ni mene nije bas tu kod zgloba bolelo, sreca da imam odlicnog zubara koji me odveo kod ovog za vilicu u Rankeovoj. Za lek pitam za mamu, ona je cak i operisala trigeminus, dotle je to doslo. Ali ti djavolji nervi se prespajaju opet kad ne treba i s vremena na vreme ima udare, pa stalno gledam ima li nesto novo od lekova. Njoj tad nisu pomogli nijedni, usla je u status i nikakva blokada nije radila, spasila se kad je to operisala. Pisite razvoj situacije
November 23, 20232 yr dobro je da je operacija pomogla! neuralgija ume da bude neverovatno gadna. javimo se, hvala
December 12, 20232 yr On 23. 11. 2023. at 13:37, Katikon said: Ne znam da li ovo pomaze, ja sam pre par godina kinula par puta i ukocila vilicu. Prvo su mislili da je umnjak, pa neuralgija, na kraju sam otisla u Rankeovu kod stomatologa Djordjevica kom je specijalizacija zglob vilice, snimila sam sve i napravili su mi splint da nosim koji nije klasican nocni, nego je jak i nosi se dnevno najvise 4 sata da polako vraca vilicu gde treba. To sam nosila mesecima i sredilo se donekle al nikad do kraja. Pitanje za vas, da li taj lek za neuralgiju pomaze za trigeminus? izgleda da ce na kraju i kod mene biti najpre ovo. jesi li isla mozda i kod maksilo-facijalnog pre zubara?
December 12, 20232 yr Moj zubar radi na maksilo-facijalnoj i on me sproveo kod ovog za vilice, prvo u dr Subotica, pa u Rankeovu. Igor Djordjevic se zove dr za vilicu ako ti znaci
January 16, 20242 yr Ako nekome treba preporuka za stomatologa na Novom Beogradu, ima od mene za ProDental u Otona Župančića. Jutros me žena narokala anestezijom ko pobesnelog nosoroga, popustila me tek popodne Šalu na stranu, izuzetno su predusetljivi i fini, a dr koja me zapala ima laku ruku (pozlatila joj se). Cena korektna.
January 16, 20242 yr On 5. 8. 2023. at 10:28, Serena said: Znaci 300€ je ok cena za BG. Jesi li resila bruksizam? Ima li neko u Pancevu da mi preporuci proteticara? To mi je blize. Tek sad videla ovaj post. Ne 300 e nije normalna cena,mislim da je normalna cena 200. 250 neki maksimum i za te pare se sve uradi, dakle i brušenje, privremena krunica itd. Edited January 16, 20242 yr by dùda
September 20, 20241 yr Snimanje zuba poskupelo 100%, nadam se da nije isti slučaj i sa uslugama stomatologa.
October 9, 20241 yr Da, Miroslav Andric, Vlajkoviceva. Preporuka ogromna Edited October 9, 20241 yr by Katikon
October 9, 20241 yr 35 minutes ago, Katikon said: Da, Miroslav Andric, Vlajkoviceva. Preporuka ogromna Hvala
June 10Jun 10 Znači ovako. Otišla sam juče da uradim mostić od 4 zuba, bočno. Žena koju znam bar deset godina kao sasvim solidnog popravljača mojih zuba, me je spopala s idejom "kad ću da radim donje prednje", pa mi onda maltene već zakazala kad ću da radim gornje prednje, kaže ne smem da se nasmejem, a ja se smejem evo 40 godina otkad ih imam, bez ikakvog problema. Pa onda ne zna koliko mi zuba pravi. Pička mu materina, valjda praviš onoliko koliko fali plus brušeni. Bukvalno mi komentariše da će mi staviti zub više (ne znam da li planira da ih sitni, šta li). Da nisam na sred radnje, to jest da čekam da mi nakači nešto, a srećom je bočno, a uska mi je vilica pa se ne vidi. Tačno joj se više ne bih pojavila. E al kako bre ne zna da mi kaže broj zuba, jel to normalno? Ovo za intruziju šta ja treba da radim sa sobom neću da komentarišem. I još jedno pitanje, jesu svi tolike budaletine ili šta?
June 10Jun 10 17 minutes ago, Svemir Zeka said:Znači ovako.Otišla sam juče da uradim mostić od 4 zuba, bočno. Žena koju znam bar deset godina kao sasvim solidnog popravljača mojih zuba, me je spopala s idejom "kad ću da radim donje prednje", pa mi onda maltene već zakazala kad ću da radim gornje prednje, kaže ne smem da se nasmejem, a ja se smejem evo 40 godina otkad ih imam, bez ikakvog problema. Pa onda ne zna koliko mi zuba pravi. Pička mu materina, valjda praviš onoliko koliko fali plus brušeni. Bukvalno mi komentariše da će mi staviti zub više (ne znam da li planira da ih sitni, šta li). Da nisam na sred radnje, to jest da čekam da mi nakači nešto, a srećom je bočno, a uska mi je vilica pa se ne vidi. Tačno joj se više ne bih pojavila. E al kako bre ne zna da mi kaže broj zuba, jel to normalno? Ovo za intruziju šta ja treba da radim sa sobom neću da komentarišem.I još jedno pitanje, jesu svi tolike budaletine ili šta?Mozda je u nekim dugovima ili joj prosto trebaju pare, i mozda se sad generalno prodaju ti "vestacki zubi' vise nego ikad u proslosti pa je to manirizam te teme.Ako ti ne trebaju vestaci ne zezaj se sa zubima koji su ok, ionako ce doci vreme (kuc kuc) kad to ne gine. Al za jedno 20 godina a ne danas.
June 10Jun 10 3 minutes ago, Mel said:Mozda je u nekim dugovima ili joj prosto trebaju pare, i mozda se sad generalno prodaju ti "vestacki zubi' vise nego ikad u proslosti pa je to manirizam te teme.Ako ti ne trebaju vestaci ne zezaj se sa zubima koji su ok, ionako ce doci vreme (kuc kuc) kad to ne gine. Al za jedno 20 godina a ne danas.Ma kakvi, ne pada mi na pamet. Mama i tetke koje su stigla do 3.-4. promene mostova, a neke stavljaju implante (najebale su ko žute), govore mi: ništa dok ne moraš. Ovo sam morala, već dugo tu imam prazno i stradava mo druga strana, a ovde se spušta gornja. Znači mora. Ali ovo što ova kenja, ne pada mi na pamet, nisu mi savršeno zubi al nisu ni ružni. Fora je što sam ja tu htela da menjam plombe, a ona bi da mi radi most. E neće da može. U stvari, osećam se bespomoćno što nada mnom trguje ne neki prodavac patika ili putovanja...nego neko ko me raskasapio i sad sam u njegovim raljama. A rado bih je napušila svim i svačim.
Create an account or sign in to comment