Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

jel nabo neko u nekom lancu kojim slucajem mandoru, to je kiparski citrus koji lici na mandarinu, a ima ukus pomorandze, i prodaju ga pod imenom mandarine, posto mandoru niko nece da kupi. sad im je sezona, probala sam mandarinu iz maksija, i dalje je mandarina, mandarina iz konzuma je takodje mandarina. ako provalite pomorandzu u mandarininom ogrtacu, bacite info gde. tenkju.

 

 

Edited by darling
Link to comment

ne videla nigde. mandora je manje zlo u odnosu na minjolu, ako ce vec da podvaljuju. josh mi se vuche negde pekmez od 5 kila minjole :isuse:

sent from bubamoto

Link to comment
sta bi to tacno bilo? moj gugl nije cuo za minjolu [emoji3]    

 

 

minjola je neki besmisleni krizanac narandze i nechega, nechega i nechega, izgleda kao mala shiljatija narandza, ne kao limun, ali nije ni okruglo, i za nijansu glatkije. ukus kao nepotrebno kisela narandza, kad se zapitash jebote shta je ovo. u maksiju su voleli da ih poturaju umesto. guglaj minneola/tangelo. navodno ukrshtena mandarina i grejp, ali to nije to na ukus, ovo shto se kod nas prodavalo kao minjola. kod nas je bilo wtf [emoji38]ol:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

nasla sam, pa to je narandzasta sisa. ovo minjola je po analogiji sa areola, plod oko bradavice :D

 

kad je spazim, sto mi vise nije problem, kupicu da probam.

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Preporuka da ovu testeninu izbegavate ako možete:

 

sentela.jpg

 

 

Kupih je prvi put u životu, ne iz razloga radoznalosti već što ništa drugo nije bilo u radnji. 

Prvo primetih kod kuće da je pakovanje od 350 gr (a ne 400gr koje nam nametnoše kao "standardno"), ali dobro piše na pakovanju, ko mi kriv kad ne čitam. Barem je u roku trajanja.

 

Piše vreme kuvanja 5 minuta. OK. Probam posle 5 min - ono baš solidno aldente. Ostavim još 2 min. Opet aldente. Ostavim još 3 min... isto tvrdo...

Ukus... onako čudnjikav. Ok, da, piše da je posan proizvod, ali jeo sam i ranije posnu testeninu... ovo je imalo neki čudnjikav ukus. 

Pojeo. 

Nije mi izraslo treće oko niti sam imao stomačne tegobe. 

Ali sledeći put bi je kupio samo ako je life and death situation.

 

Link to comment

Ali sta je italijanska tehnologija??? :D

Napravis pesto genovese, samo sto stavis list platana umesto bosiljka, motorno ulje umesto maslinovog, ostrugale pete umesto parmezana, ali sve to smutis blenderom pa se racuna da je isto??

Link to comment

Ima li neko preporuku za dostavu voca I povrca ?

Em je meni lakse I nadam se kvalitetnije, a kontam I da nekome seljaku (ili nakupcu) znaci da proda sto vise voca I povrca...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...