Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Ma to sa mašću i gustinom su sve marketinški trikovi, nije sav kvalitet jogurta u masnoći, pitanje je da li i zapravo ima toliko...
Ali ljudima to lepo zvuči, kao eto...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

ja sam davno odustala od bilo kakvog jogurta, sve mi to ima nekako čudan ukus

sad sama kiselim mleko i znam da je to sigurno prirodan probiotik i da su bakterije koje unutra jedu laktozu prave

samo je potanje startera, on mora biti isto prirodan, sa pavlakom se recimo dobije nekakvo kiselo mleko koje se razvači ne dopada mi se

ja kiselim sa kozijim kiselim mlekom sa stare planine (ima da se kupi )

Link to comment

Svaki jogurt je "doteran".Jednostavno te velike mlekare ne mogu da uticu na otkup pa su sirovine svakakve.Nekad ima vise, nekad manje masnoce od deklarisane i sve je to normalno.Problem je kad pokusavaju da drze konstantnu masnocu.

 

Sve to zavisi od laktacije, cak i domace mleko u laktaciji moze da fobaci i do 9% masnoce, a moze da padne i ispod 2% na kraju laktacije.

 

Al to je i car mlecnih proizvoda, sto retko kad budu identicni.

Link to comment

Jel se samo meni čini, ili su cene po marketima zadnjih meseci baš dosta skočile?

Ono, slabo pamtim cene pojedinačnih artikala, ali čini mi se da za neku prosečnu nabavku treba znatno više...

Edited by mraki
Link to comment

Tražim ono semenje raznih bilja da puste klice. Gde to može da se nabavi? Dakle, ne gotove klice, nego baš za uzgajanje od nule u tegli. Pre par godina sam iz uzimao u Tempu.

Link to comment
On 28.2.2020. at 19:51, mlatko said:

Klica se
 

Bravo, odgovor je tačan. Drugom takmičaru želimo više sreće i ukusniju, raznovrsniju i zdraviju ishranu u narednom izvlačenju.  

On 28.2.2020. at 20:00, renne said:

Baca se u đubar

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...