Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

1 hour ago, Host said:

Jel bio neko u radnji kod Zabara sa pastama?

Prolazim pored bar dva puta dnevno. 400-500 dinara pola kila :ohmy: razne varijante, boje i ukusi, tako piše. Muž Italijan i žena odavde rade, prave testeninu u izlogu pa simpatično izgleda. Ne znam nikog ko je probao. Smešno mi je što uz tu ručno rađenu-tradicionalnu-blabla testeninu u istoj radnji prodaju i gotove Barilla soseve :lolol:

Link to comment

otvara se jos jedna radnja sa svezim testeninama, na pocetku save kovacevica, preko puta kalenica. zove se nesto le none, tako nekako.

Edited by darling
Link to comment

da, izgleda bice takmicenje sveze testenine na vracaru :) meni mnogo vise ima smisla ta njihova od 900, 1000 za kilo, nego kod mene na pijaci kilo rezanaca za supu iz kioska 600 dinara. i industrijska sveza italijanska pasta po supermarketima je skuplja od te, 250 gr za 300ak dinara je u maksiju. 

Link to comment
29 minutes ago, Đipalo Junuz said:

Save Kovačevića, to je sad Mileševska? Znači na max 500 metara jedni od drugih :lolol:

 

Pa to je potpuno razumno. Ako je neko razvio posao na nekom terenu a ti imaš isti posao na prodaju, otvori ga blizu onog prvog, gde su se kupci već navikli da dolaze.

Link to comment
20 minutes ago, gospa buba said:

kako se odnosi kilo sveze i kilo suve paste? kolko sveta jede kilo. za suvu mi je jasno.

sent from bubamoto
 

koliko dugo može da stoji sveža pasta? 

Link to comment
25 minutes ago, gospa buba said:

kako se odnosi kilo sveze i kilo suve paste? kolko sveta jede kilo. za suvu mi je jasno.
 

 

neam pojma, kolko si gladna, tako se odnosi :D i sa kojim sosom kuvas, il na primer, ako kuvas supu s tortelinima, i s kojom namerom, da jedes samo to, il ti je pasta tek prvi tanjir. al uvek mi smesno kad dzejmi oliver stavi pola kile suvih spageta da se kuva i kaze ovo je za 8 ljudi. 

 

Link to comment
3 minutes ago, renne said:
21 minutes ago, beta kentauri said:
koliko dugo može da stoji sveža pasta? 

Dva dana

naravno uvek može da se kupi i zamrzne. 

izbacila sam testenine iz života pa mi je svejedno. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...