Jump to content
IGNORED

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Probao juce ove dve varijante, sasvim solidno :) bxom0.jpgaOlmn.jpgU prvoj varijanti se dobija plazma, crna cokolada, kandirani ananas, seckani lesnik i suvo grozdje...Dok u drugoj tu su plazma, bela cokolada, brusnica, visnja, malina...Jedino treba dodati puter i sok od pomorandze i za 20ak minuta gotova torta...

Link to comment
  • 3 weeks later...
Video bilbord reklamu za hotel i na njemu ogromna kriska Pavlovetm.I sad mi se jede ocu dumrem...
to je reklama za slasticarnu u hotelu. sto je najgore, ima i druga sa jos boljom tortom...
Link to comment
  • 2 weeks later...
jestejuče sam probala posne čokoladne, više vrsta. odlični su.
Godinama sam prolazio pored tog Kokija, i onaj sladoled u četvrtastim kornetima mi je mamio vodu na usta. Prople godine sam kupio nekoliko stotina grama čokolade, bele i mlečne. Kolači su im preskupi, jednom sam probao, ništa naročito. Preskupo.Nema kolača više u Beohgradu.Petrovići u Zmaj Jovinoj su postali nešto u šta nemam nameru da uđem, a Sremska koj usam ovde nahvalio, ruinirana je u slastičarocidu kolačocidu najgoroj vrsti urbicida, i nema više poslastiačrnica u gradu Beogradu.Kod Liona na Zvezdari je dobra, sve torte liče jedna na drugu ali su dobre - voćna, moskva i kinder, sve jedno, kore su iste fil je isti, i to je prohvatljivo.Nema više kolača u Beogradu.Pokoj poslastitačrstvu.
Link to comment
Godinama sam prolazio pored tog Kokija, i onaj sladoled u četvrtastim kornetima mi je mamio vodu na usta. Prople godine sam kupio nekoliko stotina grama čokolade, bele i mlečne. Kolači su im preskupi, jednom sam probao, ništa naročito. Preskupo.Nema kolača više u Beohgradu.Petrovići u Zmaj Jovinoj su postali nešto u šta nemam nameru da uđem, a Sremska koj usam ovde nahvalio, ruinirana je u slastičarocidu kolačocidu najgoroj vrsti urbicida, i nema više poslastiačrnica u gradu Beogradu.Kod Liona na Zvezdari je dobra, sve torte liče jedna na drugu ali su dobre - voćna, moskva i kinder, sve jedno, kore su iste fil je isti, i to je prohvatljivo.Nema više kolača u Beogradu.Pokoj poslastitačrstvu.
Jadran na bulevaru se jos dobro drzi ;)
Link to comment
Godinama sam prolazio pored tog Kokija, i onaj sladoled u četvrtastim kornetima mi je mamio vodu na usta. Prople godine sam kupio nekoliko stotina grama čokolade, bele i mlečne. Kolači su im preskupi, jednom sam probao, ništa naročito. Preskupo.Nema kolača više u Beohgradu.Petrovići u Zmaj Jovinoj su postali nešto u šta nemam nameru da uđem, a Sremska koj usam ovde nahvalio, ruinirana je u slastičarocidu kolačocidu najgoroj vrsti urbicida, i nema više poslastiačrnica u gradu Beogradu.Kod Liona na Zvezdari je dobra, sve torte liče jedna na drugu ali su dobre - voćna, moskva i kinder, sve jedno, kore su iste fil je isti, i to je prohvatljivo.Nema više kolača u Beogradu.Pokoj poslastitačrstvu.
Ne preteruj, Dj na uglu Svetozara Markovića i Mišarske i dalje rula. Takođe u Zemunu znam par odličnih mesta.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...