Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

Uh, deluje jako privlačno, mislim da je već neko kačio nešto iz te serije i onda sam se naložio. Kad se mrdnem negde iz Beograda moraću da je probam.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

U Ženevi mi u hipermarketu pažnju privukao Favarger štand, fino postavljen i skroz nenametljiv kao i pakovanje što je. Reših se da probam ove dve i vrlo sam zadovoljan. Ova sa komadićima narandžine kore je vrhunskog kvaliteta a ova sa komadićima kakaoa je čista egzotika.

 

278bb597cc4e9b2d58e5600cec497ff2.jpg

Link to comment

dizajn je savrsen, sumnjam da bi se cimali oko takvog pakovanja da je neko djubre unutra.

 

inace blagosloven bio onaj ko je stavio venchi prodavnicu na fjumicini. morao bih puno da razmisljam da se setim da li sam ikada u zivotu na jednom aerodromu video bolju i korisniju prodavnicu, ne samo slatkisa. sve je spektakularno, od sladoleda preko namaza do pralina i cokolade. zadovoljio sam se sa kesom punom cokoladnih bombona i pralina (59e kg) koje cak ni usputno rastopljivanje nije uspelo da sjebe.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...