Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

kad sam videla sajt, ni ne proba mi se. btw, vidim da top proizvod top krema ima 12 posto lesnika, a nutela ima 13. 

 

 

u visnjici riter sport crna, bela i mlecna s lesnikom od 100 grama 109 dinara. 

Link to comment

Ova sabija koliko je ljuta!

Jel ima ovo kod nas? Jel ima drugih ljutih cokolada? Tu kombinaciju sam prvi put probao u tabasko cili sladoledu i bas dobro idu zajedno.

Edited by katamaran
Link to comment
  • 3 weeks later...

Možeš po pijacama da nađeš tipa Kalenić na tezgama sa čilijem Moser Roth, Seed&Bean je drugar doneo iz Praga, nisam nikada video da ih neko ovde prodaje. Mislim da i u ovim ekskluziv marketima ima Lindt sa čilijem.

Link to comment
  • 1 month later...

Ljetos sam uz preporuke sa foruma narucio, dobio i pojeo ove cokolade, ali sam kasnije zbog odmora zaboravio da se zahvalim i napisem utiske. Stiglo mi ovo. Sve bile odlicne osim ove mlijecne dolphin. Ok je bila i ona, ali nisam toliki fan mlijecnih cokolada, tako da nije ni cudo. Umisljam da sam preoznao razliku/kvalitet. U svakom slucaju cu ponoviti sa nekim drugim vrstama iz KeksiGuide-a :)

 

cok1 - Kopie.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

naravski, to se podrazumeva  :lolol: , necu valjda sebi dopustiti da nosim neproverene poklone....

 

inace imam neki problem sa hachez cokoladama, tj sa nacinom na koji se tope u ustima, ali ova je zakon.

Link to comment

tu kupujem kao poklon dragim ljudima za blagdane. flasa ivanovicevog prokupca i hachez 88%. 360 din u wine shopu u njegosevoj prekoputa arome...

 

Jel? To je baš lepo za znati, pošto u pomenutoj Aromi sve Hachez čokolade su oko 390 rsd :)

Direktna ušteda od 30 kinti - a samo pređeš ulicu ;)

Link to comment

Uf, nisam upravu... sve Hachez čokolade u Aromi su 329 rsd osim 88% koja je 359 rsd

 

Poslato sa najnovijom verzijom tapatalk-a

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...