January 31, 20251 yr Dao sam par evra u Pešti za neku minimalističku verziju da vidim u čemu je hajp, dakle kadaif sa pistaćima preliven čokoladom, žali bože i jednog i drugog. Mislim ok, ima i grđih kombinacija, ali stvarno ne vidim smisao hajpa.
January 31, 20251 yr 1 minute ago, Mel said: Nikad cula. Neverovatno. Gde ja zivim... Nisam ni ja, a veliki sam ljubitelj cokolade. Ocigledno nista ne propustamo
January 31, 20251 yr Ima tih čokolada i na tezgama na pijacama, a mislim da je 1000 din pakovanje (100g ili manje)
January 31, 20251 yr 8 minutes ago, Ras said: Ima tih čokolada i na tezgama na pijacama, a mislim da je 1000 din pakovanje (100g ili manje) Kad rece hiljadu dinara, moja mama nesto prica kako je mnogo skup neki kao labelo stik ali neki drugi brend, za decu, sto sam joj rekla da uzme za moje dete. Ja onako kuliram. A ona prica pa da bas je skupo, samo za labelo i sampon platila sam 2000 din. Ja onako kafa po stolu fazon. Gde vi ljudi kupujete, sta vi ljudi kupujete
January 31, 20251 yr Nisam rekao da sam kupio tu čokoladu, samo da sam je video na pijaci. Ni Labelo nisam kupio, dobio sam na poklon.
January 31, 20251 yr ovo pecivo gore nego po Srbiji, jadno, suvo, izgleda kao puno konzervanasa i laksativa, sasuseno, nikakvo i jos sa odsjajem neke jeftine masti palminog ulja i ulja iz friteze. Kulinarski horor.
January 31, 20251 yr 54 minutes ago, Milosh76 said: I Napulju, slikano prekjuce Kod nas ovih Milki Oreo nema nigde ispod 2 eura i to su na akciji za 2 eura
March 2, 20251 yr Dobila sam ovu cokoladu, dosta je fina. I predivno pakovanje pride. Kad god sam negde naletela na Belgian cokolade (a da nisu u radnji, gde su besmisleno skupe) uzela bih neku i bila bi dobra.
March 2, 20251 yr On 31.1.2025. at 20:24, arheolog1981 said: Kod nas ovih Milki Oreo nema nigde ispod 2 eura i to su na akciji za 2 eura Тотално лудило, није ме мрзело да упоредим. Ове мале идентичне орео иду и до 330 дин у Идеи, што је више него дупло скупље од ових жабарских. Велике од 790 до 920, стварно не знам ко при здравој памети плаћа толико за јебену Милку.
October 13, 2025Oct 13 Ova čokolada Lidlovka, J.D. Gross sa 85% kakaa je jako dobra, ima kremastu teksturu, topi se na jeziku i nema ni primese slatkog ukusa, koji ume da iritira: J.D. Gross Dark Chocolate 85% | LIDL Edited October 13, 2025Oct 13 by Ras
Create an account or sign in to comment