November 12, 20241 yr Ja sam ovde neki dan na akciji uzeo milku 3+3. I dalje je isti ukus pre 10 god i uopste nije losa koliko ljudi pricaju.
November 12, 20241 yr 51 minutes ago, bags said: Ja sam ovde neki dan na akciji uzeo milku 3+3. I dalje je isti ukus pre 10 god i uopste nije losa koliko ljudi pricaju. Kakva te muka naterava da pored svih oriđiđi Lindtova uzimaš Milku....
November 12, 20241 yr 38 minutes ago, Eleniko said: Kakva te muka naterava da pored svih oriđiđi Lindtova uzimaš Milku.... Lindt mi je uvek bio nekako gorak. NA prethodnom poslu sam imao solidan popust i bio viso nego uporan u isprobavanju ali dzaba. @Milošica Placenik ....
November 12, 20241 yr ma jel ste vi probali ovaj grose perverzion koji je proizveo stark najlepše želje cookies dark zabranio sam gospoji da unosi u objekat u kome boravim
November 12, 20241 yr Meni je ova omiljena. Djumbira taman koliko treba. A za Milku, probala sam skoro kupljenu na nekom automatu dok se čekalo za tehnički pregled negde u BG-u. 100g, nije ona koja se prodaje po Maxijima i co. Drugačija je. Odlična je. Ne sprži nepce šećer.
November 13, 20241 yr moja žena u srbiji otkrila čokoladu sa rižom kaže nikad nije to videla u nemačkoj /baš se čudim/ većina su šećerne table, manje više - simka, pionir itd ali dorina sa rižom milijun bodova, mogu jesti sve dok je ima ispred mene
November 24, 20241 yr Sviđaju mi se one Delicata čokolade iz Maxija. Moraćete sami da probate da li su stvarno dobre, jer ja imam vrlo niske kriterijume.
November 24, 20241 yr 1 hour ago, barfly said: Sviđaju mi se one Delicata čokolade iz Maxija. Sa lešnicima je odlična. I mlečna. Crna 'nako. Lindt čokolade, rajski ukus.
November 24, 20241 yr 55 minutes ago, Klara said: Sa lešnicima je odlična. I mlečna. Crna 'nako. Lindt čokolade, rajski ukus. A meni se baš crna Tanzania svidela. Uzeću i tu mlečnu, da vidim koliko je bolja.
Create an account or sign in to comment