Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

2 minutes ago, gospa buba said:

koje je to velichine? ja zamishljam kao kotur sira, ozbiljan. inache ne valja :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Ima precnik solje za caj. Ono sto ne valja je sto je skvo odnela kutiju i stavila sebi ispod jastuka :sad:

Link to comment
  • 2 months later...

@ivy

nije loša, nisam neki stručnjak za čokolade sa visokim sadržajem kakaa, a ima ih podosta u poslednje vreme na tržištu, tražio sam neku koja je sugar free i ova je iskočila.

sušena kupina daje zanimljiv ukus i teksturu pored antiox terapije. u predijabetskom stanju, osećaj za slatkiše mi je definitivno otupeo otkako grickam celer kao đovak i manekenke. uzeti preporuku sa rezervom.

Edited by palfoot
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Meni od tih crnih budžetnih (do oko 200 kinti) dobra ona serija Uganda/Tanzanija, fino masne. Ove No guilt uzmem ponekad, onu sa narandžom uzmem zbog ukusa iako je od ulja iz kore, ali nešto ne padam na dupe od teksture, nekako mi je suviše krta, baš se lomi, da ne kažem presuva. 

Naravno one Hachez i Lindt ubijaju, ali ubijaju i sa cijenom. Ima dobra ponuda u Aromi tih skupih crnih, nisam nešto previše probao. 

Link to comment

Буквално сам исто кренуо да пишем, мени та Танзанија пре свега убија за те паре, боља ми је од Heidi (мада ни она није лоша) а исте су цене мање више, можда је нешто скупља.

Link to comment
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...