Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

posle sam se ponovo uključio, držalaje akelu naprednjaku kako ona vodi emisiju i da to ne sme da se ponovi. onda je počeo aleksić da priča, upala čomićka, on prihvatio raspravu i, ono što je hrteo da kaže otišlo u qrac. ja odmahnuo rukom i promenio kanal.

Link to comment
23 hours ago, April said:

Vučiću bi se više isplatilo da je pustio N1 na nacionalnu frekvenciju nego eksperiment sa Insajderom.
 

Ma ni blizu, neuporedivo.

Insajder je mnogo bliži Euronewsu nego N1.

  • +1 3
Link to comment

Preporuka za gledanje:

Istina o zdravoj ishrani” išlo juče od 13-14h, britanska emisija, odlično (i to ne samo zato što podržava moja uverenja o jebenim smutijima, jajima i slaninici i 1 litri vode dnevno… dobro, lažem, jebeno zato je odlično :fantom:)

Edited by pt 2.0
  • Hvala 1
Link to comment
18 minutes ago, pt 2.0 said:

Preporuka za gledanje:

Istina o zdravoj ishrani” išlo juče od 13-14h, britanska emisija, odlično (i to ne samo zato što podržava moja uverenja o jebenim smutijima, jajima i slaninici i 1 litri vode dnevno… dobro, lažem, jebeno zato je odlično :fantom:)

Samo mi reci da jaja na oko sa slaninom nisu dobra, i da se besim momentalno.

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
53 minutes ago, Filozof manijak said:

Samo mi reci da jaja na oko sa slaninom nisu dobra, i da se besim momentalno.

Pa na šta ti ja ličim?

Na neku veganku spojlerušu?

Idi gledaj.

You’ll thank me later. :D
 

+1 za @Moonwalker :sleep:

Edited by pt 2.0
Link to comment

nova epizoda jovane je o preznicnoj depresiji, gosti dragan ilic, valjda kao psiholog, an mari curcic i neko.

 

inace ne volim kako jovana pise o depresiji, namjere su joj dobe ali pristup je onako, malo dramatica, nisam sigurna da je najbolji. mozda bude bolja kao voditeljka na tu temu.

  • +1 4
Link to comment
9 hours ago, morgana said:

inace ne volim kako jovana pise o depresiji

 

Masovno se širi uverenje da je depresija "bolest kao i svaka druga". Taj pristup nikako nije najbolji.

  • +1 1
Link to comment
 
Masovno se širi uverenje da je depresija "bolest kao i svaka druga". Taj pristup nikako nije najbolji.
Pa da, vrlo je tanka linija između "pričajmo o tome" do "sve je to normalno".
Ima malo i do toga da se uvek kad ideš kroz medije, gledaš ds uprostiš[emoji769], a neke stvari prosto nisu za takav pristup...







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, morgana said:

nova epizoda jovane je o preznicnoj depresiji, gosti dragan ilic, valjda kao psiholog, an mari curcic i neko.

 

inace ne volim kako jovana pise o depresiji, namjere su joj dobe ali pristup je onako, malo dramatica, nisam sigurna da je najbolji. mozda bude bolja kao voditeljka na tu temu.

Počela je da piše o depresiji, nakon što joj je i sama započela lečenje ( depresija sa još nekim pratećom dijagnozom), mada nisam čitala njene tekstove na tu temu poslednjih godina.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...