February 17, 20224 yr 22 minutes ago, msv said: Kod Jugoslava istoričar Dejan Ristić najnormalnije drži slovo iako je uhvaćen u laži vezano za ljotićevsku pesmu u državnoj predstavi povodom Dana pobede u WWII. Sutra da očekujemo Nestora... fascinantna činjenica je da je to neonacističko govno direktor muzeja žrtava genocida.
February 17, 20224 yr Nije fascinantno ništa znajući SNS i kad je neko takav glinamol. Jedan dan neka opšta mesta i štrebersko deklamovanje, drugi dan sa Bokanom. Edited February 17, 20224 yr by msv
February 20, 20224 yr On 17.2.2022. at 12:07, slepa živana said: fascinantna činjenica je da je to neonacističko govno direktor muzeja žrtava genocida. To beše ona lasica sa šarenim maramicama u džepu sakoa? Njega ima svuda u zadnje vreme.
February 21, 20224 yr redakcija namunjena sa 20 vrhunskih novinara a nemaju emisiju Vesti neozbiljnoJa tih 20 ne bih menjao za kačket Branka StankovićaSent from my M2102J20SG using Tapatalk
March 1, 20224 yr Dnevna emisija Marker sada ide 2 umesto 5 puta nedeljno i služi za predstavljanje izbornih lista.
March 3, 20224 yr Kakav promašaj što je emisija snimljena pre glasanja u UN.Jugoslav pogubljen kao uvek. ... Shiit has hit the fan
March 3, 20224 yr Pola emisije se blamirao, a kad je Ponos pomenuo DeGola, steta sto mu nisu slikali facu.
March 3, 20224 yr 13 minutes ago, Zabalujev said: Ono za Tuđmana i Jaruzelskog je bilo, blago rečeno, neadekvatno poređenje. To je kad novinar zeli biti "zajeban" a nije dovoljno potkovan. Ali dobro, bitno je da je gostujuci kod Ivana Ivanovica rekao da mu je Ceda Jovanovic bio najostroumniji gost u davanju odgovora... Ko su vama najbolji TV novinari kod nas? Ljubica Gojgic? Edited March 3, 20224 yr by Milošica
March 3, 20224 yr 4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said: danica vučinić ja bih kod nje priznao sve - i što jeste, i što nije
March 3, 20224 yr Meni se dopada i Ivana Momčilović (Al Džazira, ex b92). Dosta dobro priprema intervju i brzo razmišlja.
March 3, 20224 yr Danica VučEnićJedino što ona nikad nije "usvojila" tv kao medij.A opet je za koplje iznad svih. ... Shiit has hit the fan
Create an account or sign in to comment