Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

41 minutes ago, aram said:

Meni je zanimljivo da je glavni finansijer (tj. kažu kreditor) MDIF koji je svojevremeno "kreditirao" i B92. Takođe mi je jako zanimljivo da niko ne pominje nigde da je direktorka nečega što se zove "Insajder Media Hub", a koji je ustvari nešto što upravlja i portalom i nekad TV produkcijom a danas TV programom - Bojana Lekić.
Meni sve ovo miriše na to da je neko negde odlučio da je vreme...

Khm khm i ja i kums....

Link to comment
15 minutes ago, radisa said:

To Kineze ne tangira...

Naravno da ne tangira, prekortm uostalom nije njima ni namenjen.

Ali, sta mislis, kome ce prvom ili medju prvima da bude ispostavljen racun kada razvijena Evropa koliko sutra bude pocela da smanjuje zavisnost od KIne.

A vec je pocela.

Link to comment
1 hour ago, aram said:

Meni je zanimljivo da je glavni finansijer (tj. kažu kreditor) MDIF koji je svojevremeno "kreditirao" i B92. Takođe mi je jako zanimljivo da niko ne pominje nigde da je direktorka nečega što se zove "Insajder Media Hub", a koji je ustvari nešto što upravlja i portalom i nekad TV produkcijom a danas TV programom - Bojana Lekić.
Meni sve ovo miriše na to da je neko negde odlučio da je vreme...

Voleo bih da je tako, ali ne nadam se previše…

Bojim se da su oni tu naši neki drugi interes i da neće uopšte biti opoziciono nastrojeni, što i sam dil sa Telekomom govori.

I uopšte, očekivati da bilo koji medij danas ima ukogu koju je onda imao B92 je skroz nerealno.

 

Inače, onih 5 minuta programa što sam pogledao, Brankica je pričala baš o tome kako su tu nekadašnji njeni urednici sa b92, o media habu i Bojani Lekić, u fazonu kako još uvek nije uspela da je nagovori da stane pred kamere, ali bar je tu…

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, aram said:


meni govori da je neko okrenuo telefon i rekao "to mora, inače ćemo drugačije da razgovaramo".

Na zalost, mislim da je pre bilo "pusti to, oni ce malo da umeksaju, ti ces da dobijes dobar PR, zatalasas tu ekipu, uz malo srece mozda se i posvadjaju malo..."

Link to comment

inače, kad smo kod prvostitm i koje je prvi reko "gotov je" :fantom:
 

@Frank Pembleton ne verujem ja da bi on pristao da se na bilo kakvo nagovaranje odrekne apsolutne kontrole nad medijima, a ne verujem ni da bi npr. 1 Tamara Pupovac prihvatila bilo kakvo "umekšavanje", a na kraju krajeva ni Brankica

Edited by aram
Link to comment
3 minutes ago, renne said:

baš tako

kao i ovo danas

telenor daje 12 meseci za dinar odjednom

Mora da je velika navala korisnika na inače “sjajnu” ponudu. :D
 

Voleo bih da vidim tu šta i vi, ali strepnja mi je dublja od nade.

Puno puta sam pomislio “ovo je početak kraja” i ništa…

  • +1 1
Link to comment
On 17.12.2021. at 21:09, msv said:

 

Ma jok, ta glavna emisija Marker traje sat vremena i čine je 2 razgovora sa gostima po pola sata dopunjena sa par priloga. Teme nisu dnevno aktuelne, npr. haos sa strujom obrađuju tek u ponedeljak.

 

Sad tek vidim da taj Marker ide uživo iz studija. Ok nisu prave vesti, ali je ipak tema iz realnog vremena, nije samo o  ubistvu pevačice

Evo sad i poternica iz Šapca, dosta neutralno, ali bar su spomenuli

 

Inače večeras u 20  emisija Deca diktatora, ali nije to što mislite, nego o potomcima Pinočea Idi Amina i Kastra. Stativa

 

 

Edited by levi
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...