Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

3 minutes ago, mraki said:

Ne znam da li se smirila malo, ali imala je užasan nivo komunikacije na tviteru.

 

edit: mislim da je malo takvih tema, a da su zaista bitne. Baviće se verovatno više nekim sporednim stvarima.

Sigurno neće spregom vlasti sa kriminalom, to je jasno.

pa evo ove prve tri koje sam uhvatio, zaštita urbanističkih spomenika, budžet i organizovana prostitucija. Sve ono što svakako možeš da drndaš a da ne pomeneš kriminal i vlast. 

  • Haha 1
Link to comment

To mačevanje na tviteru je imalo solidne ponore sa obe strane, sa sve komentarima "ko ti je napravio dete" i slično. A i taj bes naivnih što su očekivali da će Vučić sad da se raspadne pred nekim hard-talkom, pa im je Brankica bila kriva...:lol: Što je ona imala poriv da se sa zvaničnog Insajder naloga svađa, bemliga, valjda je takav lik.

 

Za ovu TV stvarno ne vidim šta bi mogla da novo ponudi i da bude održiva. Pored venca državnih info-kanala na mts, pa domaćeg Evronjuz, Nova-N1-Njuzmaks... Mnogo je, brate, mnogo je, ko Netfliks, samo sa politikom.

Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Ispada da jedino još ovaj forum nije prerastao u tv stanicu.

Ajmo da napravimo nešto.

Sa slikom i tonom opala bi nam popularnost. :fantom:
 

EDIT. Jbt šta ako bi ja na PePePeviziji delovala kao ova Biljana Srbljamović kod Jovane. Dosta gestikuliram dok pričam. Dobro, bar ne koristim žargon tako :sleep:

Edited by pt 2.0
  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

taj slucaj je na korak do deplasiranosti, pa onda vala i kao tema emisije, osim ako zoric ima neku do sada nepoznatu informaciju

ima.

baci pogled.

fokus je na propustima policije i tužilaštva.

(plus, ima vremensku rekonstrukciju dešavanja kojoj, makar ja, verujem 100%)

  • Hvala 1
Link to comment
31 minutes ago, pt 2.0 said:

Sa slikom i tonom opala bi nam popularnost. :fantom:
 

EDIT. Jbt šta ako bi ja na PePePeviziji delovala kao ova Biljana Srbljamović kod Jovane. Dosta gestikuliram dok pričam. Dobro, bar ne koristim žargon tako :sleep:

ja koristim zargon tako. ti i ja bismo mogle da gostujemo jedna kod druge po ceo dan :lolol:

  • Haha 4
Link to comment
10 minutes ago, pt 2.0 said:

ima.

baci pogled.

fokus je na propustima policije i tužilaštva.

(plus, ima vremensku rekonstrukciju dešavanja kojoj, makar ja, verujem 100%)

 

onda cu da gledam, tenks

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...