Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

meni je prvi i najveći red flag to što ide na MTS, kao što rekoh, ako će se držati neke stare priče, to znači da je neko baš baš zalegao da se to nađe u toj ponudi. Dakle, neko iz one velike zgrade na Dedinju. 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

meni je prvi i najveći red flag to što ide na MTS, kao što rekoh, ako će se držati neke stare priče, to znači da je neko baš baš zalegao da se to nađe u toj ponudi. Dakle, neko iz one velike zgrade na Dedinju. 

Kako si mističan :evil:

Link to comment
15 minutes ago, mraki said:

Studio im ne izgleda loše, tu je i dosta zanimljivih imena, rekao bih da je neko lepo kešnuo za sve to.

 

13 minutes ago, James Marshall said:

Ma da, ovo miriše na neki masan grant nekakvog NED/USAID i ambasada skandinavskih država. 

 

Brankica je malopre rekla da se finansiraju preko kredita Media Development Invesment Fund-a, komercijalnog kredita za opremu (oba moraju da vrate) i ugovora sa operaterima.

Edited by msv
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, msv said:

 

 

Brankica je malopre rekla da se finansiraju preko kredita Media Development Invesment Fund-a, komercijalnog kredita za opremu (oba moraju da vrate) i ugovora sa operaterima.

Ovakva televizija u Srbiji da bude profitabilna, jebiga nešto mi teško da poverujem. Pogotovo tipa ako budu furali 100% staru insajder priču, ko će od privrede bliske režimu da se reklamira? Ono, daj bože da je ovo znak da počinju neki novi vjetrovi da pušu.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...