Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ako se zoveš Ivana, onada si novinar, ali ako si Tamara, onda si novinarka. :unsure:
 

One same biraju da li su rodno osvešćene i šta će pisati, ili kako to već ide?

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
On 17.12.2021. at 11:03, Frank Pembleton said:

To je projektemoji769.png i za to su dobili pare da isfinansiraju. To i sami napominju.

Projekti imaju ograničeno vreme rralizacije i ograničen i unapred definisan budžet.

Ne vidim kako će i čime obezbediti održuvost.

 

Doduše, ne znam ni od čega je Insajder “živeo” sve ove godine, tj. do sada. Potonuli su mi u nebitnost, a i ova suietna krava me je blokirala na tw nakon intervjua sa Vučićem, pa i nemam uvid u objave i najave.

 

Mislim da je Insajder limitiran Brankicom Stanković, a da je taj limit pretesan za stvaranje 1 gledane televizije. Super će biti ako se ispostavi da nisam imala pojma.

Ne smeta mi da se teme obradjuju “sporo”, ide mi na nerve senzacionalizam, overodose klikbajt naslovima bez epiloga, ali mi smeta ako je nešto sporedno i deplasirano.

  • +1 1
Link to comment

Jedino je bitno kojim pitanjima će da se bave i na koji način.

Ako budu ignorisali bilo šta u vezi vlasti, već vidim da će mi se upaliti alarm lampica. 


Za sve što su do sada uradili od mene imaju respect, za nekoliko davnijih serijala i dalje im traje kredit, barem u mojim očima, a ne rade ništa loše da ga zbog toga izgube. 

Edited by Mil@n
Link to comment
Projekti imaju ograničeno vreme rralizacije i ograničen i unapred definisan budžet.
Ne vidim kako će i čime obezbediti održuvost.
 
Doduše, ne znam ni od čega je Insajder “živeo” sve ove godine, tj. do sada. Potonuli su mi u nebitnost, a i ova suietna krava me je blokirala na tw nakon intervjua sa Vučićem, pa i nemam uvid u objave i najave.
 
Mislim da je Insajder limitiran Brankicom Stanković, a da je taj limit pretesan za stvaranje 1 gledane televizije. Super će biti ako se ispostavi da nisam imala pojma.
Ne smeta mi da se teme obradjuju “sporo”, ide mi na nerve senzacionalizam, overodose klikbajt naslovima bez epiloga, ali mi smeta ako je nešto sporedno i deplasirano.
Ovo.

Već je počelo razvlačenje Zlonamernih Kolega.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Verovatno misli na to što je Brankica Stanković rekla u emisiji u kojoj se predstavljao program, a to je da je apsolutno ne interesuje mišljenje nekih zlonamernih kolega...

Link to comment

zar se nije ona nešto isto mačevala sa svima braneći svoj intervju sa Vučićem kao neko vrhunsko dostignuće, a gdje ju je ovaj ispreskakao kao kozlić

Link to comment
8 minutes ago, James Marshall said:

zar se nije ona nešto isto mačevala sa svima braneći svoj intervju sa Vučićem kao neko vrhunsko dostignuće, a gdje ju je ovaj ispreskakao kao kozlić

jeste

evo nam j ei junakinja naša kod Jovane

Link to comment

sve više miriše da će ova televizija biti jedno žongliranje i slalom da se nađe tema koja je kao bitna za društvo ali koja ne čačka vlast. 

  • +1 2
Link to comment

Ne znam da li se smirila malo, ali imala je užasan nivo komunikacije na tviteru.

 

edit:  Malo je takvih tema, a da su zaista bitne. Baviće se verovatno više nekim sporednim stvarima.

Sigurno neće spregom vlasti sa kriminalom, to je jasno.

@James Marshall

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...