Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ja je kontam, ipak je to društveno korisni rad koji fakat snosi i deo rizika i potencijalnih posledica... Možda nije najadekvatnije da se tako ponaša, ali je i tvit tog Baljka dno dna koji se posle takve emisije bavi jebenom video produkcijom. Klasična smradina.

Link to comment

Neka se bavi pohvalama što se neko bavi lošim ugovorima koje u ime naroda potpisuje vlast. 

 

Poenta emisija nije dizajn i video produkcija već sadržaj. Odgledao sam prvu epizodu, nije mi na kraj pamete bilo da mozgam da li je video produkcija mogla bolje ili gore, koga briga... Al super, neka se on pohvalio da se razume, samo što kontam da ljude zabole za to.

O ostalim kritikama ukratko - ne slažem se.

Link to comment
Ja je kontam, ipak je to društveno korisni rad koji fakat snosi i deo rizika i potencijalnih posledica... Možda nije najadekvatnije da se tako ponaša, ali je i tvit tog Baljka dno dna koji se posle takve emisije bavi jebenom video produkcijom. Klasična smradina.

Vidi čovek je u pravu, za ono što piše. Ne slažem se ja sa njim u milion u stvari, ali on ovde priča "iz struke" .
Insajder u smislu zanata nije mrdnuo. Otkrio se After i templejt se tera...
Obaška njena histerija na tw. I ovo pominjanje zasluga V.M. za razvoj Baljka...
A inače Veran sad gura da je "najbolje što je on uradio u životu - Insajder" .
Tako da biće tu još spinova...
Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

Poenta emisija nije dizajn i video produkcija već sadržaj. Odgledao sam prvu epizodu, nije mi na kraj pamete bilo da mozgam da li je video produkcija mogla bolje ili gore, koga briga... Al super, neka se on pohvalio da se razume, samo što kontam da ljude zabole za to.

možda je ušo u savet za digitalne nomade... mislim zbog fakulteta, ne zbog kinte :lol:

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Insajder u smislu zanata nije mrdnuo. Otkrio se After i templejt se tera...

 

 

Kao što rekoh, neka je u pravu 100 puta, neću da sporim. Nije baš da imamo insajdere na svakom koraku. Treba poštovati i neki minuli rad i to što su se bavili temama kojima niko nikada nije, da se ne ponavljamo.

A struka je bitna možda ljudima iz struke koji predstavljaju minimalni deo populacije kontam, nekih 0.1% gledaoca ako i toliko. Ovaj se isro a da nije pohvalio ništa. Ne znam, stvari koje radi insajder su imho neprocenjive i na medijskom nebu i za građane, kakav god da je. 

Link to comment
 

 

Kao što rekoh, neka je u pravu 100 puta, neću da sporim. Nije baš da imamo insajdere na svakom koraku. Treba poštovati i neki minuli rad i to što su se bavili temama kojima niko nikada nije, da se ne ponavljamo.

 

A struka je bitna možda ljudima iz struke koji predstavljaju minimalni deo populacije kontam, nekih 0.1% gledaoca ako i toliko. Ovaj se isro a da nije pohvalio ništa. Ne znam, stvari koje radi insajder su imho neprocenjive i na medijskom nebu i za građane, kakav god da je. 

"Poštovanje minulog rada" je smrt za posao kojim oni hoće da se bave.

To ti je "...a šta je sve Veran za tebe uradio, a ti tako..."

Edit:

Evo sad gledam nastavak, koji potvrđuje...

"...na emisiji rade montažeri, snimatelji, grafičari , svi su tvoje kolege, nije lepo da tako pričaš..."

 

Link to comment

Sve je Janko u pravu jebi ga. 

Ja privatno o Brankici mislim sve najbolje, ali poslovno... nikad ne bih radio s njom. 

A tačno je i da je Beba, što direktno, što indirektno, ozbiljnu lovu puko i puno svog uticaja uložio da Insajder uopšte krene. Ja uopšte ne sumnjam da on i sad, kad zatreba, pošalje nekog oglašivača, završi neki grant i tako to. Brankicu vrlo ozbiljni igrači snabdevaju informacijama, ali se potrude da uz njih provuku i ponešto što njima treba. Nema toga puno, oko 10%, jedino je problem što se sve to i radi upravo zbog tih 10%.

Link to comment

"Ideš na block" je vjerovatno najjadnost koju su donijele društvene mreže. Ne znam da li te ljude da sažaljevam ili prezirem, zbog tih grandioznih najava "ideš na block". Blokiraj ako ti se blokira, ne seri o tome.

Link to comment

Nije mi bilo jasno ono Baljkovo negiranje da mu je highlight Vidimo se u čitulji. Ispostavilo se da je to Brankica napisala sa naloga Insajdera, a zatim ga sa svog u komentarima nazvala botom.

 

MD3niXC.png

 

oNQHWFy.png

Edited by vememah
Link to comment
13 hours ago, James Marshall said:

"Ideš na block" je vjerovatno najjadnost koju su donijele društvene mreže. Ne znam da li te ljude da sažaljevam ili prezirem, zbog tih grandioznih najava "ideš na block". Blokiraj ako ti se blokira, ne seri o tome.

 

+1

Link to comment
23 hours ago, aram said:

Sve je Janko u pravu jebi ga. 

 

i da jeste u pravu, ima nesto i u kontekstu. tu vrstu kritika ne treba da iznosi javno, moze i u privatnoj poruci. ako si dobronameran, jelte.

Edited by Miralem
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...