Jump to content
IGNORED

PopDepresija koncerti


alamo

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

čime se vi bavite, bruka

 

el mogla josipu još više da skine? nije? zato što ni izbliza nema taj vokalni kapacitet što nadomešćuje iritantnom njanjavošću

 

a bili ste dobri...

Link to comment
  • 1 month later...

Mislim da je ovoj pesmi mesto ovde. Vec par nedelja ne izlazi iz glave. Odlicna pesma i izuzetan glas. Natalie Merchant iz Kroacije. Na njenom YT kanalu ima par zivih snimaka. Proveriti....

 

Link to comment

čime se vi bavite, bruka

 

el mogla josipu još više da skine? nije? zato što ni izbliza nema taj vokalni kapacitet što nadomešćuje iritantnom njanjavošću

 

a bili ste dobri...

 

meni sve ove ribe s akustarama fazon jadranka stojaković al ona nije kul jer je hipik izbosne  :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

re ws:
super je luce, gledao sam je uživo već i sviđa mi se. posle denisa kataneca i irene žilić, ona je u planu, kao i pridjevi.

 

re nr...
Osećaš li vezu sa pop ili rok kantautorskom tradicijom s ovih prostora? Meni se samo jedno ime nameće kao inspiracija – Jadranka Stojaković. Da li si je slušala i da li si se uopšte zanimala za kantautorsku scenu bivše Jugoslavije?

Jadranku Stojaković sam otkrila tek pre par godina, pošto su mi neki ljudi prepuručili da je čujem zbog sličnosti u stilu. I zaista, Jadranka je svetli primer u našoj zaostavštini jer je jedna od retkih kantautorki koja je tako ponosno i divno pevala svoje pesme, koji su pravi dragulj u celoj ex-YU istoriji. Nisam baš zapamtila neko drugo ime koje bi ostavilo tako snažan utisak, i za mene je veliki kompliment kad me neko uporedi sa tako sjajnim autorom poput Jadranke.

Link to comment

Hrvatska kantautorska scena je eksplodirala u predhodnim godinama, ali to sto neko pripada odredjenom zanru, meni automatski ne znaci da cu podrzati po svaku cenu. Od svih tih kantautora i pop bendova, moze se skupiti jedva jedna dobra kompilacija. Na zalost na ovim prostorima nema dobrog materijala, ni za toliko. Sto vise bendova, kvalitet sve losiji. Ako izuzmem jazzere koji su stvarno fenomenalni, ove godine povratak starih majstora na moju veliku radost. I dalje je to ista energija, bes i ne previse muzicki zanimljivo, ali vozi .....

 

https://www.youtube.com/user/OdvojenaStvarnost

 

Taj Katanec kuka za sve pare, Zilic onako, a pridevi treba dosta da napreduju do glagola. Za sada su samo opis, nema akcije. Cekam Luce ...

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

heh. sad se vadi kad smo ti zapusili usta.

 

 

to ne može pitaj apstinente građaniste i feministkinje može samo da me mrzi da se nastavljam  :fantom:  

Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...