Jump to content
IGNORED

PopDepresija koncerti


alamo

Recommended Posts

TFC su mnogo simpaticni, bas me pozitivno ozracio ceo koncert... nisam ni obracao paznju na te sporedne stvari, nedostatak vazduha, vrucina... (a Norman izasao u dzemperu :D ) Setlista odlicna, 4-5 sa novog albuma + hitovi sa proslih. Molitve uslisene, bila "Mellow Doubt"... na drugom bisu "Neil Jung" (ako se ne varam).I da, publika skroz pristojna, taman prema bendu, bez prevelike euforije... osim za drugi bis. ^_^

Link to comment
sa banetom ivkovicem na vokalu nema neizvesnosti!
misliš bil gejtsom :lol: odličan koncert. meni je podjednako jak utisak ostavila nestvarna ekipa na koncertu, neki zaboravljeni ljudi iz nekog drugog vremena. fascinantno fin svet i dalje, neće ljudi da bace pikavac na zemlju...nema guranja na šankovima. milina
Link to comment
kad su se pojavili na bini neka devojka, šokirana, svom dečku:''Ju, koji matorci!'' savršen koncert.
Pa dobro, i prosek godina u publici je bio blizak bendu. :PImao sam utisak da polovinu poznajem licno, a drugu iz vidjenja. :D
Link to comment
fascinantno fin svet i dalje, neće ljudi da bace pikavac na zemlju...nema guranja na šankovima. milina
To je koncert! Apoteka. Ko da nisam ni izasao iz kuce, ko da sam live DVD pustio. Publika kulturna, svakom iz dzepa viri posteda za fizicko. Sve i da hoce da se guraju na sanku, ne mogu. Jos ih cujem u glavi kako urlaju da bend ne svira poznate stvari nego demos, B-sides and rarities!
Link to comment
da, da, stari beograd kojeg vise nema:)
Vidiš da ga ima :)
Među nekoliko, za sada nađoh pristojan samo ovaj snimak:
Pa, kad limma snima mora da bude tehnički dobro -_- Edited by M16
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...