Jump to content
IGNORED

PopDepresija koncerti


alamo

Recommended Posts

Sve u svemu, blago vama koji ste bili. Ne mogu da verujem da je svirao Diane. Ludilo.Ta pesma je bila posebna za moje drustvo

Link to comment

Meni bese lepo - omatorilo se da, ali sta je tu je :)Da nije onog motherfucker kretena, sve bi proslo u najboljem redui na kraju uspomena, kao i upotpunjavanje karata iz '95 cool.gif

post-217-12727128885474.jpg

post-217-12727129460461.jpg

Link to comment

Прво хвала за онај легендарни снимак из КСТ-а, друго чудо би било да хероин не остави трага после толико година конзумирања, није он Иги, треће какве везе то има са музиком и гласом. А где је можда магија нестала. Ја знам барем тридесетак људи који су били у КСТ-у , који више нису у Србијици. Успут, и ми смо 15 година старији, што ме наравно не би спречило да у својој мајци New Day Rising дођем на концерт.

Link to comment
А где је можда магија нестала. Ја знам барем тридесетак људи који су били у КСТ-у , који више нису у Србијици.
bice da je to presudno
Link to comment
  • 2 months later...

treba Petovic ili neko blizi da prenese ikaru da stize tinejdj fanklab. misim da ih on veoma voli a glupo bi bilo da ih propusti jer ga je Larko banovo na 3 dana.

Link to comment
  • 4 weeks later...
TFc_band.jpgZa sve koncerte karte će u pretprodaji moći da se kupe od 10. avgusta u prodavnici PINBALL WIZARD u tržnom centru EUROCENTAR (Makedonska 30, lokal 15 tel. 011/3348-664, radno vreme: 11-21h, subotom 11-17h). Za Teenage Fanclub cena karte u pretprodaji je 1500 dinara, a ulaznice će biti dostupne i za online kupovinu preko Eventima. Od 30. avgusta karte će moći da se kupe i na blagajni SKC-a. http://www.youtube.com/watch?v=tT3e3D9DkXYU PINBALL WIZARDU moći će da se kupe i karte za sve koncerte iz serijala JESEN FOLKERA U GRADU i to po ceni od 600 dinara (DAVID DONDERO i PEASANT + KODAGAIN) i 800 dinara (MARK OLSON DUO). Od 23. avgusta karte će moći da se kupe i u KC "GRAD".
Link to comment
  • 3 weeks later...

Evo i kompletnog rasporeda dešavanja na "Jeseni folkera u Gradu":PD_folksingers.jpgDAVID DONDERO + WOODEN AMBULANCE – sreda, 15. septembar 600/700dinPEASANT + KODAGAIN – četvrtak, 30. septembar 600/700dinMARK OLSON & INGUNN RINGVOLD + IKA – utorak, 5. oktobar 800/900dinZa sve koncerte vrata kluba biće otvorena u 21h, koncerti bi trebalo da počnu pola sata kasnije.Karte se u pretprodaji mogu kupiti u muzičkoj prodavnici Pinball Wizard u tržnom centru Eurocentar (Makedonska 30) i u KC "GRAD".http://www.youtube.com/watch?v=hbFWTByaP-Ihttp://www.youtube.com/watch?v=d96dLlSHc6whttp://www.youtube.com/watch?v=wZZI6M1h_6o

Edited by alamo
Link to comment

U ponoć između nedelje i ponedeljka u Gistro FM-u (radio b92) mozete slušati intervju koji sam nedavno uradio sa Normanom Blakeom iz Teenage Fanclub. Od ponedeljka ili utorka stream cele emisije biće dostupan na b92 fm-u. Puštam integralnu verziju, bez prevoda. Ko bude imao muke sa Normanovim škotskim akcentom, može čitati pisanu i prevedenu verziju na b92.net/kultura za nekoliko nedelja.

Link to comment

Ja b' doš'o da gledam Iku, ima li karta samo za predgrupu? TF me ne interesuju :). O.k. znam da nema, ali nisam je nikada gledao live, a sve sto sam cuo na myspaceu je odlicno.Sve ovo pisem zbog sledeceg. Na njenom myspace sajtu stoji "Sweet Path of Gold, which is going to be released in May 2010 (Ammonite Records)"U porukama na myspaceu neko je cestitao objavljivanje albuma, a sa strane stoji "Record Label: unsigned" Niti omota, niti bilo kakve informacije.Kupio bih album ako je objavljen, pa ako neko zna gde se to moze neka javi.

Link to comment

U pinball wizardu se Ikin disk prodaje više od tri meseca. ika je predgrupa marku olsonu i ingunn ringvold i za tebe sve može, ne moraš ni kartu da kupuješ. samo prvo pročitaj tih nekoliko redova informacija.

Link to comment
Ja b' doš'o da gledam Iku, ima li karta samo za predgrupu? TF me ne interesuju :). O.k. znam da nema, ali nisam je nikada gledao live, a sve sto sam cuo na myspaceu je odlicno.Sve ovo pisem zbog sledeceg. Na njenom myspace sajtu stoji "Sweet Path of Gold, which is going to be released in May 2010 (Ammonite Records)"U porukama na myspaceu neko je cestitao objavljivanje albuma, a sa strane stoji "Record Label: unsigned" Niti omota, niti bilo kakve informacije.Kupio bih album ako je objavljen, pa ako neko zna gde se to moze neka javi.
album Sweet Path of Gold u prodaji- Pinball Wizard Records Store
Link to comment
U pinball wizardu se Ikin disk prodaje više od tri meseca. ika je predgrupa marku olsonu i ingunn ringvold i za tebe sve može, ne moraš ni kartu da kupuješ. samo prvo pročitaj tih nekoliko redova informacija.
Htedoh da napisem MO, ali sam zbog komentara u sobi vezanih za Teenage Fanclub napisao TF. Pa kakva bi poruka bila da nesto nisam zgreshio :) Bas mi je drago da je album u prodaji. Nadam se da ce primerak biti potpisan na koncertu. Hvala!
Link to comment
Ja b' doš'o da gledam Iku, ima li karta samo za predgrupu? TF me ne interesuju :). O.k. znam da nema, ali nisam je nikada gledao live, a sve sto sam cuo na myspaceu je odlicno.Sve ovo pisem zbog sledeceg. Na njenom myspace sajtu stoji "Sweet Path of Gold, which is going to be released in May 2010 (Ammonite Records)"U porukama na myspaceu neko je cestitao objavljivanje albuma, a sa strane stoji "Record Label: unsigned" Niti omota, niti bilo kakve informacije.Kupio bih album ako je objavljen, pa ako neko zna gde se to moze neka javi.
A ovamo zna sve o mongolskim narikačama, ts ts ts
... i za tebe sve može, ne moraš ni kartu da kupuješ. samo prvo pročitaj tih nekoliko redova informacija.
Je l' ovo ima veze sa gostovanjem Woven Hand?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...