Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

22 hours ago, vindabona said:

Pantalone saaavršene, hrabra kupovina, ja ovo nikad ne bih smela na neviđeno, pojma ne znam više koji broj nosim, rangiram se izmedju 40 i 50, pa sad od zemlje do zemlje... a ne mogu vazda da merim obime da ga j..š :sad:!  Zato kupujem cipele i parfeme, tome se ne menja broj :blush:

 

Kad smo kod tregeruša, prošle godine iskopah neke koje sam drndala pre 20 godina, krečila u njima i svašta radila, ma deri-peri fazon, al' taman su fiiino poflekane i pohabane, onako na "umetničku" (da ne kažem hipster) foru, možda bih mogla da ih oglasim pa uvaljam kao omiljene pantalone Ljube Popovica. Ili prosto da skinem jos par kila i da ih setam vikendom, videcemo...

 

jeste hrabra :D slazem se! videcemo jos da li je i uspesna:)) imam jedne svetle mnogo voljene tregeruse pa sam bazirano na iskustvu s njima na kraju ipak kliknula 'buy' :D 

 

14 hours ago, darling said:

 

haljinica, to sam ja, a pantalone, to sam stara ja :)

 

ne znam sta se desava, dal je do mode il je do mene, al ne postoji apsolutno nijedna stvar u zari koju sam u ovoj sezoni pozelela makar da probam, niti jedna jedina. mozda sam bolesna :D

 

 

 

daj nam sta trenutno kotira kod nove darlingsice, koji su noviteti? :) 

Link to comment
On 14.10.2019. at 17:41, morgana said:

zadovoljna sam tvojim sopingom, ni ja ne bih crnje.

panralone su pogotovo odlicne, moracu da ih potrazim u zari

 

morgana, samo da preporucim!  stigle su i super su. potrazi ako budes u prilici.

Link to comment

zara ima nekoliko modela kaputa i pelerinu sa 75% vune, sto je neobican i rijedak sastav posljednjih godina, a cijene su ok, od 8 do 13 000

uzela sam ovaj, a razmisljam o pelerini

 

8564744800_1_1_1.jpg?ts=1570699113601

 

takodje, h&m ima dzemper u sivoj, bez i svijetlo braon boji, siri model do ispod struka, preovladjuju vuna i alpaka, 3200 din. meni nazalost ne stoji, ali je dobra prilika.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...