Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

pala soping terapija i to na nevidjeno, odnosno, neprobano. rizik je ali sad staje-tuje:) valjda nije zayeb... ma uvek mogu da ih vratim.

 

8246256407_13_1_1.jpg?ts=1567761198072

 

i ovu sam kupila. volim monki:) a i na finom je snizenju.

 

nisam planirala bas vse da bude crno ali cu razbiti to s sarenim torbama, patikama i lakom za nokte :D

Link to comment

hvala morgana & beta :) nadam se da ce se pokazati kao dobar pazar!

 

e da, btw, uz monki isto tako cheap monday i weekday (sustinski sve skandi firme) na asosu imaju cesto simpa stvarcice za okej lovu. a dobri su krojevi i vrlo solidan kvalitet. preporuka.

Link to comment

Pantalone saaavršene, hrabra kupovina, ja ovo nikad ne bih smela na neviđeno, pojma ne znam više koji broj nosim, rangiram se izmedju 40 i 50, pa sad od zemlje do zemlje... a ne mogu vazda da merim obime da ga j..š :sad:!  Zato kupujem cipele i parfeme, tome se ne menja broj :blush:

 

Kad smo kod tregeruša, prošle godine iskopah neke koje sam drndala pre 20 godina, krečila u njima i svašta radila, ma deri-peri fazon, al' taman su fiiino poflekane i pohabane, onako na "umetničku" (da ne kažem hipster) foru, možda bih mogla da ih oglasim pa uvaljam kao omiljene pantalone Ljube Popovica. Ili prosto da skinem jos par kila i da ih setam vikendom, videcemo...

Link to comment
On 14.10.2019. at 1:55, roksi said:

pala soping terapija i to na nevidjeno, odnosno, neprobano. rizik je ali sad staje-tuje:) valjda nije zayeb... ma uvek mogu da ih vratim.

i ovu sam kupila. volim monki:) a i na finom je snizenju.

nisam planirala bas vse da bude crno ali cu razbiti to s sarenim torbama, patikama i lakom za nokte :D

 

haljinica, to sam ja, a pantalone, to sam stara ja :)

 

ne znam sta se desava, dal je do mode il je do mene, al ne postoji apsolutno nijedna stvar u zari koju sam u ovoj sezoni pozelela makar da probam, niti jedna jedina. mozda sam bolesna :D

 

 

Link to comment

ja od zare volim bejzik, viskozne majice i rolke, one haljine sto i ti kupujes, pamucne od 20 eura iz trf kolekcije, a ostalo kako naleti, nekad valja nekad je krs.

nigdje ne nalazim crni vuneni kaput strogog kroja, u mangu ima neka vreca, ostalo nula. ako neko naleti, pliz nek javi.

Link to comment
2 hours ago, morgana said:

ja od zare volim bejzik, viskozne majice i rolke, one haljine sto i ti kupujes, pamucne od 20 eura iz trf kolekcije, a ostalo kako naleti, nekad valja nekad je krs.

nigdje ne nalazim crni vuneni kaput strogog kroja, u mangu ima neka vreca, ostalo nula. ako neko naleti, pliz nek javi.

 

probaj benetton, on bas ima onaj klasicni, ravni, strogi kroj.  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...