Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

simovicu, one tvoje kroksice su u mom selu bile hit obuca lita 2019. svi slovenci su u bosankama.

 

 

sve u svemu, jedne goreteks patike stare 10 meseci pocele da propustaju vodu, odlepilo se neko govance u jednom potopu samo od sebe. pomislim, o falatiboze sto su iz intersporta, ti stranci su gospoda u reklamacijama. i tako je i bilo, primili su reklamaciju i posle dva dana me zvali telefonom da dodjem po pare. muke isusove bih prosla da sam ih kupila kod domacih tipa nsport, sportvizon i ostali sranje prodavci. a koliko bih tek besnih postova napisala na forumu, ovako ljubav i dobro raspolozenje. od sad nadalje i ubuduce, iskljucivo intersport. cak i bez obzira na to sto imaju nove kolekcije i najnize cene :D

 

Link to comment

E pa da, a ne ko ja sa Sport Visionom.
Em Nike, em kosarkaske, em znaci skupeee ko djavo, em obuvene samo 15ak puta strogo u sali, em se odvalio (bukvalno) ulozak...
I kada mi je na sve to em na em stigla "ekspertiza" iz Jugoinspekta kako se reklamacija ne uvazava zbog... pajz sad ovamo... koriscenja deterdzenta i vode!!!!....e pa kad nisam nervni slom dozivela!
Napisala im mejl i sve po spisku, kulturno naravno [emoji41]
Videti me vala nikad nece vise.

Link to comment
43 minutes ago, darling said:

Muke isusove bih prosla da sam ih kupila kod domacih tipa nsport

 

Da li si imala neki problem sa nsportom ili misliš zato što je vlasnik Slovenac :) da su losi? 

Link to comment

taj slovenac mora da je bosanski srbin :D domaca, domaca ko domace balkansko poslovanje, i sportvizon je bosanska firma, tako nesto?! dada, nsport i ostali domaci, ova ekipa

 

cek da razmislim dal sam ja. nisam, jednom su mi vratili novac nakon impulsivne kupovine iako nisu morali, oni drze adidas u knezu, eto tu su mi izasli u susret. ali obracaju mi se ljudi na pm i u zivotu da pomognem sovjetom, ima tu nsporta ravnopravno sa ostalima. 

Link to comment

Sport Vision su razbojnici neviđeni. Sestričini se odvalio đon patike nakon što ih je dete nosilo tri puta. Odbili reklamaciju uz obrazloženje "nepravilna upotreba proizvoda"?!

Kako se tačno pogrešno koriste patike?? 

Edited by Valkyrie
Link to comment



 
 
:isuse:  a ja mislio da ja kupujem cudne stvari
 
... ovaku sliku danas na buvljaku
 
[mention=9707]namenski[/mention]  :fantom:


Imao kod babe na selu jednu ovakvu, iz ujakove radnje... izbusio je (na uzas ujaka kad je video) vazdusnom puskom pre 20 godina. ocigledno nisam znao sta radim :sad: koliko kosta?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Sport Vision su razbojnici neviđeni. Sestričini se odvalio đon patike nakon što ih je dete nosilo tri puta. Odbili reklamaciju uz obrazloženje "nepravilna upotreba proizvoda"?!

Kako se tačno pogrešno koriste patike?? 

 

zar ste pustili da se na tome zavrsi?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...