Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Sport Vision su razbojnici neviđeni. Sestričini se odvalio đon patike nakon što ih je dete nosilo tri puta. Odbili reklamaciju uz obrazloženje "nepravilna upotreba proizvoda"?!

Kako se tačno pogrešno koriste patike?? 

 

Da, da, nepravilna upotreba proizvoda pisalo i meni, a posle sam cula i mnogima -.-

 

zar ste pustili da se na tome zavrsi?

Ako se pitanje odnosi i na mene...pa htela sam ja to da isteram, zvala private lab, maltretirala se sa ovima u SV i to na kraju ispadne skuplja dara nego mera. O potrosenoj energiji i vremenu da ne pricam. Odnela kod obucara i sredio za pola dana i 300 din.

 

Zatvoris ta vrata zauvek za sobom i to je u ovoj kaubojstini jedini lek.

 

Zatvarala sam ih i za mnogo manje.

Velika pekara u mom kraju, prosecna, ali sa interesantnim vrstama hlebova, gde smo godinama moja porodica i ja ostavljali silne novce, nije htela da mi da 4 papirne, manje kese, tj.nije htela prodavacica koja me zna, kao i sve stalne musterije na kraju. Vise tu nisam usla.

 

 

Aaaa sledeci put zovemo@darling, nisam znala to pre patika, iihhh [emoji4]

Link to comment
1 hour ago, mlatko said:


 

 


Imao kod babe na selu jednu ovakvu, iz ujakove radnje... izbusio je (na uzas ujaka kad je video) vazdusnom puskom pre 20 godina. ocigledno nisam znao sta radim :sad: koliko kosta?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

 

 

 

300 :D

Link to comment

U SV kupovati samo Nike, Under Armour(koji je u stvari NIke) i Adidas... I one neke specijalističke brandove kao Speedo, Colmar i to... A i to 2 puta pogledati šta je...

 

Gotovo sve ostalo je, ma koja marka da piše, Kina proizvela, po nacrtu nekog odavde i smo je neko u kompaniji čija je to marka lupio pečat da može da se okači njihov logo... Loto, Champion, Elese... Može se i tu pronaći ponešto kvalitetno, ali...

Link to comment
8 hours ago, Jumanji said:

E pa da, a ne ko ja sa Sport Visionom.
Em Nike.. 

 

29 minutes ago, radisa said:

U SV kupovati samo Nike

Radiša troluje kao zmaj. 

I ovo iz mog slučaja su Najke. 

Link to comment
30 minutes ago, Valkyrie said:

 

Radiša troluje kao zmaj. 

I ovo iz mog slučaja su Najke. 

Ono sto znam, a znam dobro da Nike jesu original... E sad, da li mi dobijemo original C klase, a u Nemačkoj A klase ne znam... Ali, znam dosta dobro ceo uvozni lanac i proces i znam kako ide priča... 

 

Provericu jos nesto od nedelje, pa vam javim, počelo je da me kopka sad, da li je u Nike radnjama kvaletetnija roba nego u običnim SV...

Link to comment

u srbiji je kvalitet katastrofa. jednom kupila reebok sunjalice mojoj mother in law i meni, raspale nam se za 6meseci, djonovi se odlepili. u usa mi se to nikad nije desilo. pocepa se materijal unutra ali tek posle ihaj nosenja i pranja kad ti se vec smucile da nosis jedno te isto

Link to comment
Ono sto znam, a znam dobro da Nike jesu original... E sad, da li mi dobijemo original C klase, a u Nemačkoj A klase ne znam... Ali, znam dosta dobro ceo uvozni lanac i proces i znam kako ide priča... 
 
Provericu jos nesto od nedelje, pa vam javim, počelo je da me kopka sad, da li je u Nike radnjama kvaletetnija roba nego u običnim SV...
Jel beše ono Misković hteo da tuži Srbiju što je izgubio zastupništvo za Nike jer mu nisu dali da ide u Holandiju da potpiše ugovor? [emoji43]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...