Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

4 minutes ago, renne said:

što ne postoje neki logori za ove u japankama

 

:D postoji! daunander:)) eto, noskic moze da potvrdi 

 

(btw, ovde se zovu thongs:)

Link to comment
On 21.6.2019. at 20:29, beta kentauri said:

ne baš ovih dana al pre mesec dana uletela u https://www.muji.com/uk/ i nakupovala lanene bluze, belu košulju, lanenu haljinu...rokovnike i olovke...

jedva sam uspela da se odvojim od radnje. ladno tip radnje u kojoj bi mogla da bankrotiram.

 

auu, pa mi smo sestre po muji-ju! same here:) kupujem tamo masu toga. mnogo toga za pokucstvo, posteljinu <3, kuhinjske stvari, raznorazne dzidze za ciscenje, cak i kozmetiku (skincare). uz uniqlo, ta radnja mi je jedna od favorita. zaista kvalitetni proizvodi za prilicno razumne cene. 

Link to comment
14 minutes ago, roksi said:

 

auu, pa mi smo sestre po muji-ju! same here:) kupujem tamo masu toga. mnogo toga za pokucstvo, posteljinu <3, kuhinjske stvari, raznorazne dzidze za ciscenje, cak i kozmetiku (skincare). uz uniqlo, ta radnja mi je jedna od favorita. zaista kvalitetni proizvodi za prilicno razumne cene. 

:)

Link to comment
53 minutes ago, roksi said:

 

auu, pa mi smo sestre po muji-ju! same here:) kupujem tamo masu toga. mnogo toga za pokucstvo, posteljinu <3, kuhinjske stvari, raznorazne dzidze za ciscenje, cak i kozmetiku (skincare). uz uniqlo, ta radnja mi je jedna od favorita. zaista kvalitetni proizvodi za prilicno razumne cene. 

ima i jedan brat :) odlican je muji. kupovao obicno neke kuhinjske i kancelarijske sitnice.

uniqlo, vrhunski odnos cena/kvalitet, po meni najbolji.

kod uniqla me odusevilo to sto sa unutrasnje strane majice imaju ojacanja na mestima gde se najcesce cepa. isto vazi i za trenerke (izmedju nogavica).

+ko zna koliko za uniqlo.

Link to comment
4 hours ago, halloween said:

:D

Na vocapu procitam kako je Kums vozio forda kad je naleteo na baru i okupao prolaznicu, sad kad se doda japanka na gasu, utisak je kompletan.

jednom u životu vozio u japankama, i nikad više

 

nema razlike između vožnje u japankama i vožnje u pjanom stanju

Link to comment
jednom u životu vozio u japankama, i nikad više
 
nema razlike između vožnje u japankama i vožnje u pjanom stanju
Jel ista i kazna? menscini da bi trebalo to da izjednace; promile sa milimetrima razmaka koji se stvara izmedju japo-tangi i prstiju (u koji staje pedala, jelte)

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

ja ove videla na jednoj curki, dobro izgledaju uzivo, toliko dobro da sam prvi put u zivotu guglala krokse. verovatno su super kome trebaju gumenjaci :)

 

https://www.crocs.com/p/crocband-platform-slide/205631.html?cgid=women&cid=066#&origin=category&srule=&start=32&sz=36&prefn1=lifestyle&prefv1=&prefn2=variationSize&prefv2=&prefn3=refinementColor&prefv3=Black&prefn4=fitGuideFit&prefv4=&prefn5=refinementOccasion&prefv5=

 

intersport ima rasprodaju na netu, nasla sam goreteks adidasa za pola cene, vredi. mog broja, naravno, nema. 

Link to comment

https://www.outnorth.no/crocs/crocband-clog?gclid=Cj0KCQjwo7foBRD8ARIsAHTy2wlHcPCJmoq_8OCTcKmjZTeIMq74EHKebL_BX0l5-BN8j0TbNDnN6g8aAooFEALw_wcB#Navy

Ovakve sam nosio na poslu.Sa kaisem pozadi su kao patike.Trcao sam pun gas u njima i imao par solidnih rvanja bez da sam se oklizao,da su mi spale ili tako nesto.

Sada furam maskirne.Slazu mi se uz oci.

Edited by askeladden
Link to comment
10 hours ago, triple_nippled said:

ima i jedan brat :) odlican je muji. kupovao obicno neke kuhinjske i kancelarijske sitnice.

uniqlo, vrhunski odnos cena/kvalitet, po meni najbolji.

kod uniqla me odusevilo to sto sa unutrasnje strane majice imaju ojacanja na mestima gde se najcesce cepa. isto vazi i za trenerke (izmedju nogavica).

+ko zna koliko za uniqlo.

 

helou, bro! :) 

 

istina, bas se trude oko tih detalja, odlicni su. meni su uniqlove majice super. supima muske t-shirts su mi fejv (super boxy kroj!). + kolaboracije znaju da izbace simpaticne komade (trenutno: super geometric <3, hokusai blue i sakagura:) meni su bas kjut!

 

a i jakne (ne mislim na njihove standardne perjane) su im odlicne. (imam par njihovih bomber-a iz kojih ne izlazim vec nekoliko zima i jos uvek se drze herojski:) a cene su vrlo prihvatljive, bas sto kazes, izuzetan odnos cena/kvalitet. big love.

 

nisam odolela ni meca-jaknici :D (sledece na listi je beanie s usicama :lolol: )

Link to comment

u srbiji goreteks, u normalnom svetu gorteks, nesto ko najk :D

 

 

ja zelim iz unikloa dugacku rodjaku ove (nema sad u onlajn sopu), te tanke su taman da se nose a ne vide ispod kaputa i stofanih jakni, super kombo za beogradske zime. svi imaju kratke, samo kod njih sam videla tu dugu skoro do kolena. 

Edited by darling
Link to comment
47 minutes ago, darling said:

u srbiji goreteks, u normalnom svetu gorteks, nesto ko najk :D

 

 

ja zelim iz unikloa dugacku rodjaku ove (nema sad u onlajn sopu), te tanke su taman da se nose a ne vide ispod kaputa i stofanih jakni, super kombo za beogradske zime. svi imaju kratke, samo kod njih sam videla tu dugu skoro do kolena. 

kupila takvu kratku u mujiju, bila i duga ali nije bio moj broj. odlična za ispod kaputa.

Link to comment
  • 2 months later...

juce sam pazarila 43” smart tv roku, stalno mi se muz zalio kako mi to jedini nemamo tv u kuci, ne moze da gleda borbe, nego mora preko laptopa ....i onda sam krisom otisla do prodavnice i sklopila sve ...a kad je otvorio oci...kao da je video harem polugolih zena u visokom potpeticama u seksi, uparenom, vesu! njegovoj sreci nigde kraja :laugh:

 

 

ljubav, ljubav ... a sta cu kad je moj. jebo ga TV

 :wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...