Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

ja sam uzeo neke cega 2xl a realno su bile l, tako da sam ih prosledio sinu. mozda su brojevi za sorceve drugaciji, ne znam, al ne bi bilo lose da negde probas nesto njihovo da budes siguran..

Link to comment

ja sam uzeo neke cega 2xl a realno su bile l, tako da sam ih prosledio sinu. mozda su brojevi za sorceve drugaciji, ne znam, al ne bi bilo lose da negde probas nesto njihovo da budes siguran..

Ja, ako se ne varam, kod nas nema nigde Lee, Wrangler ?
Link to comment

Ja, ako se ne varam, kod nas nema nigde Lee, Wrangler ?

 

Ima lee cooper u Inđiji u outletu, tako da mora da ima negde i u BG. 

 

Ne očekuj cene sa sportsdirecta, though.

Link to comment

Ima lee cooper u Inđiji u outletu, tako da mora da ima negde i u BG. 

 

Ne očekuj cene sa sportsdirecta, though.

lee cooper je zatvoren u indjiji pre mesec dana

Link to comment

lee cooper je zatvoren u indjiji pre mesec dana

zapravo je sa smanjenom ponudom prebačen u onu timeout prodavnicu, dijagonalno od originalne lokacije.

ima lee u novom sadu, u BIGu.

 

ali lee ima normalne brojeve, a ovo što čutura piše mi liči na klasičan sindrom kineskih brojeva. npr L je kod njih 2XL ili 3XL 

Link to comment

Ja se i dalje nadam wrangleru ovde ali mrka kapa...

....shit has hit the fan...

Upravo otvoreni Denimlab ili kako god se zove nova prodavnica u Delti u prostoru nejadasnjeg Manga ima Wrangler, makar tako pise u promo tekstu. Bas sam se obradovala, volim Wrangler. Edited by morgana
Link to comment

Upravo otvoreni Denimlab ili kako god se zove nova prodavnica u Delti u prostoru nejadasnjeg Manga ima Wrangler, makar tako pise u promo tekstu. Bas sam se obradovala, volim Wrangler.

I meni ono što kažu "pasuje njihov kroj"
Link to comment

zapravo je sa smanjenom ponudom prebačen u onu timeout prodavnicu, dijagonalno od originalne lokacije.

ima lee u novom sadu, u BIGu.

 

ali lee ima normalne brojeve, a ovo što čutura piše mi liči na klasičan sindrom kineskih brojeva. npr L je kod njih 2XL ili 3XL 

jel lee ili lee cooper, to nije isto..a za kineske brojeve stoznanja™, ovo moje je stiglo sa Sd-a, tako ih prodaju i englezima..

Link to comment

ljudi, tj. vi što naručujete preko interneta

 

do koje sume mogu da naručim a da ne platim carinu ?

i ako je plaćam, da li se zna kolika je, radi se o nekom leku na biljnoj bazi

dosta je skup (118 dolara), a ja bih sada da probam da se dogovorim sa dobavljačem da mi napišu neki manju cifru (dal' sam naivna ?)  :cry:

Link to comment

Iznos koji se ne carini je 50e, a za lek nisam siguran da uopšte može tako da se naručuje (tj. znam da može da se naručuje, samo je pitanje da li će ga pustiti u zemlju).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...