Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

ma kakva svadba, pa ja davno ženjen čovek

 

to sto si zenjen covek ne znaci da ne mozete da pravite svadbarsko veselje kad pozelite :)

 

ovo je mislim najbedniji nacin da se samopozovem na sarme kada dodje na njih red :lolol:

Link to comment

de si uzó te patike i jel ima u tamnim bojama (crno, teget)?

 

Uzeo u Đak sportu, onaj diskont pored Univera tj. tamo našao pa me poslali u Delta Citiy po moj broj.

Preporučujem prvo navedenu lokaciju jer je izbor dosta veliki... još ako nosiš između 43 i 45 možeš da se bahatiš. U pitanju je diskont, cena im je 4.990 i dobiješ 5% na kasi (ako ne obračunaju ti spomeni jer je to na njihovu karticu)

 

Crne ili teget ne postoje kao model... Evo vidi sam šta nude kao kombinaciju

http://www.djaksport.com/nike-muske-patike-nike-downshifter-5-msl-n13752

 

edit. evo ima crne ali kožne... ako živiš za fajt

http://www.djaksport.com/nike-downshifter-5-lea-n12324

Edited by Singer
Link to comment

Ne znam da li si ti primetila da ucitavas ljudima sta ti padne na pamet, sto je vrlo indikativno a ne znam da li je nesvesno. 

 

Nista ja nisam utrpala u isti kos, samo diskutujem uz pomoc svega sto je vec spominjano u prethodnim postovima, a ti se hvataj za to kad vec nemas sta da kazes. Po obicaju si se zaletela da u pravednickom gnevu seces zamisljene protivnike pa ces sad i lingvisticki da analiziras i seciras kad vec nema pravih argumenata. 

 

Usvajanje je dug i kompleksan proces i usvojitelji prolaze gomile razgovora, testova i propitivanja. Kapiram da ima svega i svakakvih propusta ali mislim da ipak i ti sluzbenici imaju bar malo soli u glavi kada odlucuju ko moze da usvoji a ko ne i koje dete ce im dati. Svi usvojitelji koje poznajem su prvo prosli sve provere podobnosti pa tek onda usli u proces cekanja.

Izvini, ali ne verujem da je ok boriti se protiv jedne diskriminacije tako sto ces neku drugu da gajis.

 

Ja jedva čekam da burazov mali još malo poraste pa počnem da si mu kupujem sve te lego kocke te mogu mirne savesti sa njim(a) da se sigram. :)

 

Edit: kad sam već tu, za nekih 40% realne cene, živeo kup.prod.com

 

logitech-g19-full.jpg

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Ama Kauboje više!

 

Kad ćeš više da napraviš policu sa svim tim starudijama? ! Da lepo vidim.

 

 

Imam policu ali jos se puni. To mi je analogno tjose u stanu, smiruje opusta i vraca korijenima. 

 

Doduse planiram da ove starudije vratim u neki drugaciji zivot te papreno prodajem, ali to je na stendbaju dok ne dodjem do neke radionice.

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...