Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Ovo ima i u zemunskom gvozdjaru, ako je od livenoga gvozdja

 

liveno gvozdje + emajlirano. tesko ko tuc. kapiram da ce me kostati i vise ako ga ikad ispustim, jer cu morati da popravljam rupu u podu / plafonu ovih ispod. 

Link to comment

carski :D 

 

(jedan moj rodjak je jednom tako kupio zeni ogromne zvucnike, umrla je od smeha)

 

ja imam da saopstim da moje zlato od livenog gvozdja pravi prebranac ko zmaj. nisam jela tako dobar otkako mi je umrla baba. kapiram da ga je ona ostavljala celu noc u rerni pre nego sto bismo mi dosli u posetu. moja emajlirana ljubav to moze u nekoliko sati. sa rebarcima. opet je samo otpadalo sa kostiju. m-ljac.

Link to comment
  • 2 weeks later...

neke patikaje,iznenadjujuce ..neka firma Mat Star,vidim sad da ih ima all over..nemam pojma..ali za 2900 dindzi jako dobro deluju,cvrsto..iste vake samo su jos lepse sa paralelnim pertlanjem

 

10176222_671262149606296_738947111280632

Link to comment

u radnji ,,Mat Star,, otkud znam,ja nabasala na neku u Nsu..mozda ima neka u Bgu...malo su ravne po gazistu tj. nemaju nikakva izdignuca i ne znam koliko su udobne za dugo provodjenje u njima zbog toga,mozda cu dokupiti neki ulozak... i dosta su tople,nisu za toplije dane ali za te pare ja sam zadovoljna sta god da pruze...a jos su i leeppeee :)

 

 

edit evo kaze gugl http://www.infograd.rs/org/mat_star.html

Edited by ivy
Link to comment

uzeh u c&a neki jednobojni duks/dzemper za po kuci. od onog vestackog mekanog materijala.

ne pamtim nista toplije i laganije. 990 din.  :Hail:

 

p.s. pretpostavljam da ce se caka smestiti u pranju i rastezanju, ali za te pare ne zameram.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...