Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

 

nije neka kupovina ali je moj krvavi vrat zahvalan.

od kada sam (tek) pre par godina otkrio sapune za brijanje, spasao sam se. pre toga nikakva promena gelova, pena i brijaca nije pomagala.

ja otišao stopama brade. svakih 4-5 dana malo prođem mašinicom i nema nikakvog smora.

inače kapiram da ti je možda do tehnike brijanja...

Edited by Ravanelli
Link to comment

jel uvozi neko Helly Hansen za naše tržište? Delta se svojevremno bila "zajebala" sa nekim malim uvozom al posle toga nije bilo HH-a (pogotovu obuće) ni za lek...

zna li neko nešto?

 

Sport vision.

Link to comment

ja otišao stopama brade. svakih 4-5 dana malo prođem mašinicom i nema nikakvog smora.

inače kapiram da ti je možda do tehnike brijanja...

 

konacno si odlucio da predjes u svet pravih muskaraca. cestitam!! sad tek neces moci da se odbranis od zena.

Link to comment

jel uvozi neko Helly Hansen za naše tržište? Delta se svojevremno bila "zajebala" sa nekim malim uvozom al posle toga nije bilo HH-a (pogotovu obuće) ni za lek...

zna li neko nešto?

 

albo, zaštitna oprema iz bataje, bi trebalo da ima jakne i slično

ja u nekom outletu u požeškoj kupila onomad HH japanke, najudobnije u svijet

Link to comment

albo, zaštitna oprema iz bataje, bi trebalo da ima jakne i slično

ja u nekom outletu u požeškoj kupila onomad HH japanke, najudobnije u svijet

 

da al moraš na količinu. znam za njih... svojevremeno sam zvao da pitam za neke HH radne kombinezone/odela

Link to comment

Kupio kod Alibabe za hiking, tracking, biking. Kod nas su 10.000+, tamo može se ubode i za 25e sa poštarinom, ja dao 29 đuture i ocarinili me sa 800 kinti.

Bojao sam se da nisu neki težak falš, ali deluju perfektno u apsolutno svakom smislu. 

 

Mens%20Salomon%20Speedcross%203%20Shoes%

Link to comment

Jako detaljno se bave veličinama u opisu proizvoda. Ima veličina po svim merenjima, tj eu, usa i sl, a ima uglavnom i tabela koliko je koji broj u dužini gazišta u cm. Dakle, izvučeš iz patike gazište, izmeriš, i po tome tražiš, trebalo bi da je najpouzdanije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...