Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

 

edit. - dečki u priči o usisivačima, sick life

 

pa nije sick, onaj ko je živeo / živi sam suludo bi bilo da ne zna o usisivačima, sem ako ima usisić vilu koja čisti za nj :)

 

a, koje sredstvo protiv kamenca u veš mašini koristiš? cilit bang? :)

Link to comment

nema ti ona novce, mili zide, pravni leb ima 7 kora

 

(kul sprava, hoću)

Ko, bre, sirotinja?! Daj pet iRobota! :mad:

 

 

Alternativa bi bio usisivač u obliku R2D2.

Edited by Valkyrie
Link to comment

kad ste kod usisivaca, meni juce donesose da nosim iz moskve za peking philips performer odkurzacz workowy.

veoma cudna kupivina uzimajuci u obzir gde zivimo, ali ne bi se upustao u polemiku se zenom

 

 

Link to comment

. protivnik sam ovih što moraju da se peru posle svakog korišćenja - smara do bola. ako ne opereš zapekne ti ona prljavština i onda fakat možeš da ga baciš.

 

 

ja sam protivnik tepiha. i zavesa i bilo kakavih krpa razastrtih po stanu. ali narocito tepiha. ljudi sebi izmisljaju tepihe, da bi posle imali sta da usisavaju i kupuju. [\noskich]

Link to comment

ja sam protivnik tepiha. i zavesa i bilo kakavih krpa razastrtih po stanu. ali narocito tepiha. ljudi sebi izmisljaju tepihe, da bi posle imali sta da usisavaju i kupuju. [\noskich]

 

+1

 

samo sto cesto zna da bude hladno od poda pa onda povuce od nogu e onda zna da bude zeznuto :baba:

a i zavese dosta stede energiju pri grejanju :noskich:

Link to comment

+1

 

samo sto cesto zna da bude hladno od poda pa onda povuce od nogu e onda zna da bude zeznuto :baba:

a i zavese dosta stede energiju pri grejanju :noskich:

 

e ok, to prihvatam. ja nikad nisam zivela na mestu gde je pomenuto bio issue. cak i u stanu gde sam odrasla u srbiji su uvek tako grejali (CG) da smo isli u kratkim rukavima i opusteno otvarali prozore celu zimu. ne secam se da mi je bilo hladno ni za vreme restrikcija (ali mozda je to bilo zbog tepiha i zavesa  :lolol: )

 

(mada bih ja ipak radije nosila kucne papuce ako mi hladno, nego tolerisala tepih...)

Edited by rajka
Link to comment

Meni je nepodnošljiva soba bez obloga™. U dnevnoj imam tepih, doduše manji ali deb'o i mekan. A skoro sam uzimao i za spavaću sobu neke staze iako me okolina pujda šta će ti, imam Francuski i oko njega sam meto 2 staze 2,5m x 80cm

 

Hladnoća pre svega + nema prostorija tu toplinu bez tepiha, a i zvuk odjekuje kao da si u planini. 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

zavisi...kod mene je npr 1 grozan parket koji nismo hoblovali hiljadu godina,ono sve renovirali tip-top i ostane taj parket..pa je sada tako gadan da ne mogu da ga gledam pa mi lakse da ga prekrijem a usisavam nego da ga gledam ...a zavese znaju da daju dosta prostoru,toplinu ili boju ili punocu ili privatnost..ionako se skidaju i peru 1 godisnje...sve to ima svoje..

Link to comment

ja sam protivnik tepiha. i zavesa i bilo kakavih krpa razastrtih po stanu. ali narocito tepiha. ljudi sebi izmisljaju tepihe, da bi posle imali sta da usisavaju i kupuju. [\noskich]

mislite na sirote grinje  :cry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...