Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

On 3.11.2021. at 7:49, Božo Crveni said:

Za početak, onaj koji se u seniorskoj konkurenciji ne takmiči u "Beton" ligi, odnosno najnižem postojećem rangu. Mlađe kategorije bi trebalo da budu nešto više od školice košarke, a da ne pominjem kako niti imaju niti su ikada imali svoju dvoranu kako si ti ovde priopćio onomadne.

 

 

Za pocetak nisi merodavan sagovornik da uopste pises o kosarci.Mozemo recimo da pisemo o tome koliko debeo koverat si morao da das i kome da te zaposle u uzickoj opstini,ali to neka bude druga tema posto cu ti poslednji put odgovoriti na tvoju glupavu tezu o malom klubu iz Sevojna.Ne znam kakve frustracije vuces vezane za Sevojno a da ti pravo kazem i zabole me patka,ali da se vratimo na temu.

 

Da bi jedan klub postao koliko toliko poznat i prepoznatljiv po bilo cemu od necega mora da se krene,

Mogao bih sada da te napravim glupim da hocu pa da te pitam zasto im seniori igraju beton ligu,ali necu ja sam dobar covek pa cu to da ti objasnim da ne ispadnes glup u drustvu.

 

Vidis tu beton ligu igra i jedan bkk Radnicki,jedna Vizura,Zvezda sa kadetima i juniorima.....ako hoces mogu da ti nabrajam i dalje.Pitanje za tebe od milion dolara zasto svi ti klubovi igraju beton ligu ili takozvanu prvu musku regionalnu.Verovao ili ne primorani su.Recimo klub koji nema seniore ne moze da igra jedinsttvene i kvalitetne lige pod kss-om ili pod regionalnim savezom.

Posto si ti zaposlen u opstini Uzice reci mi koliko ste to para dali kao opstina ,kk Sevojno i svim ostalim kosarkaskim klubovima kao bi mogli da plate igrace,da plate termine i da mogu da pokusaju da ostvare plasman u visi rang takmicenja.

 

 

Sto se tice mladjih kategorija,znas li koliko igraca i igracica iz tog kluba su trenutno dobija poziv od reprezentacije.

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

ne igra sevojno prvu regionalnu, nego drugu

mada je bzvz da ijednu od njih zovete beton ligom, jer to nisu

 

 

Zavisi od regiona do regiona.U Beogradu se to zove prva muska reginalna liga.

Upravu si beton liga je totalno nesto drugo.Igrala se samo leti i sluzila je kao kvalifikacije za ulazak u drugu srpsku ligu.

Link to comment
On 3.11.2021. at 8:42, Božo Crveni said:

Ništa lično niti od iole veće važnosti. Sve je principijelne prirode, jer čovek širio neistinite tvrdnje. S obzirom da su mi dostupne oficijelne informacije, dobio sam službeni odgovor u vezi "hale" koju je Blok oglasio da je klupska:

Поштовани,

Новоизграђена школска спортска сала представља школску имовину јер је изграђена на основу Пројекта модернизације школа Министарства просвете. Сала још увек није добила употребну дозволу (очекују се прикључци на електро, водоводну и топловодну мрежу) тако да се још увек не користи за потребе школе нити се даје у закуп трећим лицима. Примопредаја објекта није спроведена те управа Школе нема ни произвољан приступ новоизграђеном објекту.

Срдачан поздрав, директор Школе Ирена Дрндаревић

 

 

Ti si dobri moj opsednut mojim likom i delom.Ako hoces mogu sliku moju da ti posaljem da je drzis pored ikone.

Da upravu si svakako ce sala biti skolska to se nikad nije dovodilo u pitanje a ti i dalje verujes da ce biti navala na nju i da je kk Sevojno nece dobti na koriscenje.

Svoje hale u ovoj zemlji nemaju ni jedan Partizan,Zvezda,Mega a ne jedno Sevojno.

Link to comment
17 minutes ago, Блок_64 said:

 

 

Zavisi od regiona do regiona.U Beogradu se to zove prva muska reginalna liga.

Upravu si beton liga je totalno nesto drugo.Igrala se samo leti i sluzila je kao kvalifikacije za ulazak u drugu srpsku ligu.

pa ne jbg

na teritoriji cele srbije imamo (aba1,aba2) kls, drugu ligu (u dve grupe od prosle sezone), prvu regionalnu ligu podeljenu po regionima(pa dalje po grupama) i drugu regionalnu ligu, takodje podeljenu prema regionima i dalje po grupama

 

https://lige.kss.rs/

 

sevojno sa moravom zablace i mladosti cacak igra drugu regionalnu ligu zapad, grupa 1B

Link to comment
15 minutes ago, pbg12345 said:

pa ne jbg

na teritoriji cele srbije imamo (aba1,aba2) kls, drugu ligu (u dve grupe od prosle sezone), prvu regionalnu ligu podeljenu po regionima(pa dalje po grupama) i drugu regionalnu ligu, takodje podeljenu prema regionima i dalje po grupama

 

https://lige.kss.rs/

 

sevojno sa moravom zablace i mladosti cacak igra drugu regionalnu ligu zapad, grupa 1B

 

Da to je takmicenje pod kss-om,kod nas je to pod ksb-om

 

https://www.ksb.rs/takmicenje850/

 

Kod nas ima prva muska i druga muska

 

Pricamo bukvalno o istom takmicenju samo su podeljeni po regionima sever,zapad,istok,centar.

Znam samo da iz naseg regiona centar samo jedna ekipa ide dalje.Valjda se na kraju igra fajnal for prve i druge grupe.

 

Kod nas ce tu biti borba izmedju Riversa i Radnickog.

U svakom slucaju upravu si.

Edited by Блок_64
Link to comment
7 hours ago, Блок_64 said:

Za pocetak nisi merodavan sagovornik da uopste pises o kosarci.Mozemo recimo da pisemo o tome koliko debeo koverat si morao da das i kome da te zaposle u uzickoj opstini,ali to neka bude druga tema posto cu ti poslednji put odgovoriti na tvoju glupavu tezu o malom klubu iz Sevojna.Ne znam kakve frustracije vuces vezane za Sevojno a da ti pravo kazem i zabole me patka,ali da se vratimo na temu.

Mogao bih sada da te napravim glupim da hocu pa da te pitam zasto im seniori igraju beton ligu,ali necu ja sam dobar covek pa cu to da ti objasnim da ne ispadnes glup u drustvu.

Posto si ti zaposlen u opstini Uzice reci mi koliko ste to para dali kao opstina ,kk Sevojno i svim ostalim kosarkaskim klubovima kao bi mogli da plate igrace,da plate termine i da mogu da pokusaju da ostvare plasman u visi rang takmicenja.

Polemisanje s intelektualno inferiornim osobama je svojevrsno nasilništvo, kojem prema civilizacijskim načelima nisam sklon. No, pošto si krenuo đonom - samo par pojašnjenja.

a) ne postoji nikakva "užička opština";

b) debeo koverat moraju da prilože moroni koji ne znaju da se iza znaka interpunkcije kuca razmak;

c) Sevojno je opština s sopstvenim budžetom, tamošnja školica košarke treba na tu adresu da se obrati ako im treba više para od onog što naplaćuju od roditelja;

d) budžetsko finansiranje sportskih društava je zakonski propisano kao projektno, sa jasnim odrednicama bodovanja na osnovu ostvarenih rezultata u prethodnom periodu;

e) ukoliko ne možeš da shvatiš nešto od prethodno navedenog, seti se svoje rečenice "necu ja sam dobar covek pa cu to da ti objasnim da ne ispadnes glup u drustvu"...

 

Uz dužno izvinjenje uvaženoj Moderaciji, nije ovo lični obračun već ukazivanje na forumaša koji duže može da izdrži bez daha ispod vode nego da ne slaže.

O&O

Link to comment
16 hours ago, Božo Crveni said:

Polemisanje s intelektualno inferiornim osobama je svojevrsno nasilništvo, kojem prema civilizacijskim načelima nisam sklon. No, pošto si krenuo đonom - samo par pojašnjenja.

a) ne postoji nikakva "užička opština";

b) debeo koverat moraju da prilože moroni koji ne znaju da se iza znaka interpunkcije kuca razmak;

c) Sevojno je opština s sopstvenim budžetom, tamošnja školica košarke treba na tu adresu da se obrati ako im treba više para od onog što naplaćuju od roditelja;

d) budžetsko finansiranje sportskih društava je zakonski propisano kao projektno, sa jasnim odrednicama bodovanja na osnovu ostvarenih rezultata u prethodnom periodu;

e) ukoliko ne možeš da shvatiš nešto od prethodno navedenog, seti se svoje rečenice "necu ja sam dobar covek pa cu to da ti objasnim da ne ispadnes glup u drustvu"...

 

Uz dužno izvinjenje uvaženoj Moderaciji, nije ovo lični obračun već ukazivanje na forumaša koji duže može da izdrži bez daha ispod vode nego da ne slaže.

O&O

 

:laugh:

 

E jebga Bozidare o kosarkasim argumentima ni reci pa je pocelo licnim uvredama.

 

Dobar sam covek pa se ne ljutim.Ocekivao sam vise od tebe ali ti ne ide.

 

Pozdrav Bozidare.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ja posle te pobede borca u proslom kolu i valjda +40 na poluvremenu protiv radnickog, koji nije neka kanta za napucavanje, vec neka osrednja ekipa, hteo pitati o cemu se radi

otkud tolika razlika u kvalitetu u toj ligi

 

borcu iz proslogodisnje sampionske ekipe igraju dvojica iz prve petorke (mladji curcic i pavle nikolic) i  doveli su onog milosevica, nisam siguran za prezime, ne radi sajt kss da proverim

mahom igraci iz cacka, plus dosta igraju i ovi 06, pa i 07

 

Link to comment
5 hours ago, Joe D said:

sunce ti, partizan izgubio 35 razlike od radnickog iz kragujevca u kadetskoj ligi. isti radnicki je u proslom kolu dao borcu 10 poena u prvom poluvremenu. 

 

Dva igraca partizana igraju za juniore,ostalio je onako.Velika vecina igraca u tom timu je 2006 godiste.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...