Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Petrovic je MVP utakmice, prelomio  je  za francuze, gnjavao je  nas napad a u odbrani su  ga probijali kako su hteli, jos jednom uzasna odluka Lukica da posalje Djurisica kuci, bez obzira na njihov sukob , Djurisic je daleko najtalentovaniji bek u ovom timu, ima fizikalije i atletske mogucnosti da se nosi sa francuzima.

Edited by Micko8
Link to comment

Pa dobro, sa ovim timom biti na dva poseda protiv Francuza u polufinalu svetskog je sasvim ok. Mogli su bolje da se selektiraju plejmejkeri, mogao je Djurisic da ne jede bananu, mozda bi bilo bolje. Ali ionako smo malo preko reda upali na prvenstvo.

 

Ono sto je meni od pocetka utisak, koliko spore reakcije imaju visoki igraci. Ne pamtim limitiraniju unutrasnju liniju od ove. A to ne verujem ni da smo mogli bolje da proberemo. 

Link to comment
42 minutes ago, Milošica said:

Od tih plejmejkera 2000.-2005. sin Dragutina Topića je jedini ozbiljan potencijal.

Pitanje je koliko je ozbiljan , decko je atletski dosta limitiran , nije ni preterano brz, ima kefalo za kosarku ali videcemo dokle ce ga ono daleko   odvesti. Velika je steta sto Vukcevic nije mogao da igra na ovom prvenstvu, pomogao bi mnogo , Jovic,Vukcevic i Djurisic, to bi bila ekipa za finale ali vazno je da te igrace dobijemo za seniorski tim.

Edited by Micko8
Link to comment

uhvatio sam samo kraj, mislio sam da se utakmica igra u 8. koja im je logika da pocne u 6, tri utakmice u tri dana, francuzi zavrsili svoje polufinale sinoc u 10.

Link to comment

Pa i jesu energetski pali početkom 4/4, ali su se 2 puta vratili sa minus 7-8 bukvalno u minut.

Imali su svakako šansu, da se Vembaniama opet nije izglupirao sa faulovima mislim da bi dobili.

Bas dobra tekma, gledaj snimak Dzo

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Nagradise Holmgrena  MVP titulom a  ovaj nije bio ni    treci ,cetvrti  najbolji igrac   svoje ekipe na turniru , ali eto i FIBA se ukljucila u hajp:) On i Peno su dva najgora MVP-ija  Fibinih takmicenja, u poslednjih desetak godina.

Edited by Micko8
Link to comment

 

 

Mislim da smo blizu, da posle Stojakovica dobijemo napokon jos jednu kompletnu trojku , naravno decko ima jos mnogo da radi na svojoj igri ali talenat je ocigledan a u Megi ce dobiti  pravu priliku  da se razvije kao igrac . Pokusevski,Jovic,Djurisic i Vukcevic je sasvim lep kapital koji  poseduje srpska kosarka, ako se svi razviju u zeljenom pravcu , nece biti krize za seniorsku reprezentaciju u skorijoj buducnosti, naravno ako se svi budu odazivali pozivu:rolleyes: Svi ti igraci su se pojavili iz drugog plana, nista  nije planski  radjeno kod nas , zato cemo se mi uvek vracati posle neuspeha i opet biti neki faktor u svetskoj kosarci, uvek ce se odnekud  pojavljivati talentovani igraci poput ovih nabrojanih .

Edited by Micko8
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...