Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Uzasni su rezultati partizanove juniorske selekcije ove sezone, mada su Stankovic i Nikic  savim dobri potencijali, moze nesto da ispadne od njih ako budu radili na sebi . Glupo je sto je u juniorskoj ligi dozvoljeno da  u ekipama nastupa i po jedan igrac iz generacije rodjene 2003 godine.

Edited by Micko8
Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

Uzasni su rezultati partizanove juniorske selekcije ove sezone, mada su Stankovic i Nikic  savim dobri potencijali, moze nesto da ispadne od njih ako budu radili na sebi . Glupo je sto je u juniorskoj ligi dozvoljeno da  u ekipama nastupa i po jedan igrac iz generacije rodjene 2003 godine.

 

Glupo je da za juniore igraju juniori? 

Link to comment

:D

dinamik sa milijasevicem, nema malesevica

mega bez  najboljih, deluje da nece proci ni slobodu

zvezda cini mi se kompletna

borac takodje osim povredjenog jankovica

 

zvezda borac finale deluje najrealnije

Link to comment

Nisam pratio mnogo juniorsku ligu ove sezone, uglavnom nesto malo CZ , Partizan  oni su igrali sa igracima  rodjenim 2004, 2005 u toku sezone .  U ostalim ekipama sam vidjao  po jednog Dabovica, Ahmetovica , Petrovica, pa sam mislio da su dozvolili po jednog  devetnaestogodisnjaka u svakoj ekipi  :) Mislim da je glupo  da se tu takmice igraci koji imaju preko 18 godina. Ti momci bi  trebali    da gule kolena  na seniorskom nivou.

Edited by Micko8
Link to comment

svi ovi bolji su mahom igrali sa 04 i 05 godistem

i odredjen broj 04 igraca je propustio (naj)veci deo takmicenja jer su igrali za seniore

 

po meni svako ko moze igrati seniorski nivo treba da ga igra tokom sezone, a ne ovu juniorsku ligu

ali ne vidim nista lose da na zavrsnom turniru igraju svi koji imaju pravo, taman da vide koliko su napredovali tokom sezone i gde su sad u odnosu na vrsnjake

 

inace jovic iz mege preskace i ovaj PO kls, otisao je u ameriku, sprema se za draft

Link to comment

Ta granica godišta za MK je pomerena pre jedno 10 godina, pa su tako juniori u19, ranije je bilo U18. Cilj promene je bio da igrači od 19 nedovoljno spremni za seniorsku košarku dobiju ješ godinu više da igraju juniorsku košarku. Moguće da je to bilo zajedno sa formiranjem jedinstven juniorske i kadetske lige.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment

retko se i koriste igraci koji su izlazno godiste, dinamik to najvise radi, proslogodisnja sloboda je bila skoro komplet starija.

 

inace, dinamik danas igra protiv borca, a dobar deo prvog tima im igra ovo juniorsko prvenstvo. ne vidim poentu.

Link to comment

ipak borac dinamik finale

curcic stariji protiv milijasevica :D

 

nadam se da se matija milosevic nije juce ozbiljnije povredio

bice bas peh za njega ako jeste jer em je u odlicnoj formi, em mu pored danasnjeg finala sledeci vikend sledi i finalni kadetski turnir, a i po prvi put je uvrsten u seniorski sastav borca za ovaj PO kls

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...