Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

zbog domacinstva :D

jbg, kapiram da ce se igrati u cacku ako budu prvi

 

da, borcu je pvoredjen stefan jankovic, prvi centar ekipe i sa njim su inferiorni unutra, bez njega pogotovo

 

 

ne znam sto mladji curcic nije igrao, igrao je juce za seniore

 

 

Link to comment

ja videh za datume da je odredjeno, moguce da je i za gradove domacine

 

andric meni uz pavla nikolica deluje kao najsigurniji da prenese nivo i u seniorsku kosarku

posle silnih povreda u cacku 94 igrao je drugi deo sezone relativno dosta za njih u drugoj ligi i bio dobar

 

ponavljam se nebrojeno puta, ali velika stvar za sve te momke je sto ce sledece sezone cacak imati pored borca u aba i cacak94 u kls

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

mislim da su vec odredjena domacinstva. ne verujem da ce cacak dobiti oba turnira. 

 

Nisu odredjena domacinstva,Inace nikada jedan grad nije dobio organizaciju dva turnira.

  • +1 1
Link to comment

Otisao je na univerzitet  koji je poznat po muskoj kosarkaskoj selekciji  . Izgleda da  za njega nema mesta u mladjim reprezentativnim selekcijama.

Edited by Micko8
Link to comment

Koliko je Jovic propao od prelaska u seniorski tim:rolleyes: Prosle sezone kada je debitovao  u seniorskoj kosarci odigrao je bas zrelo onih nekoliko meceva. U ovoj sezoni gde ga forsiraju decko ne zna gde udara, pravi glupe greske, nerezonski se ispucava itd. I na ovom omladinskom nivou sada opasno stangira, napunili su mu glavu da je  novi Jokic ako ovako nastavi ne gine mu sudbina Nikole Miskovica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...