Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Vidi nisi u pravu, cak sta vise, svi su malog bodrili i imao je odlican tretman za najmladjeg igraca u ekipi. 4ku je igrao zbog taktike i niske petorke Slovenije zbog toga je i skinuo na kraju loptu za pobedu

Link to comment

Mislim na nacin na koji su ga koristili na turniru. On je jak sa loptom, dobar je suter , ovde je imao malo prilike da igra sa loptom u rukama ali snasao je se dobro i  ovako, igrao je kvalitetnu odbranu , imao  je neke  dobre  momente   i u napadu. Meni je najvse zao sto smo bili uskraceni gledanja Topica. Koliko taj decko ima kosarke u sebi , na utakmici sa Ceskom mogao je da ima 10 + cistih asistencija da mu saigraci nisu promasivali zicere , on poseduje   taj Teodosicev kliker kada je organizacija igre u pitanju, samo sto za razliku od Teodosica, Topic poseduje i prodor igru, ide na protivnicki kos, probija odbranu  , plus igra sasvim dobru odbranu. Ako ga povrede zaobidju decku se smesi velika karijera , da su u CZ pametni  vec bi ga sada  prikljucili seniorskoj ekipi, barem da dobije po neki minut u ABA ligi. Nadam se da ga nece upropastiti tamo i da nece tavoriti  godinama u FMP-u .

Edited by Micko8
Link to comment

 

Topic  protiv Ceske, bilo je tu jos nekih poteza,cistih asistencija koje su mu saigraci unitstili, osvojenih lopti.

 

 

Ovo je sa evroligaskog turnira pre par meseci. Velika nada srpske kosarke na poziciji plejmejkera.

Edited by Micko8
Link to comment

 

Gledao sam ovog decka protiv SAD-a , u polufinalu kadetskog prvenstva Amerike pre dva dana , skoro svaki napad amerike je bio 5 na 4, dok se ovaj vrati u odbranu , napad amerikanaca je vec zavrsen a nekda se nije ni  vracao, odavno nisam video tako nesto, ovaj nas Malesevic je Uasain Bolt za njega.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Spartak koga smo spominjali na drugoj temi se prošetao kroz KSV kvalifikacije za u17 jedinstvenu ligu dobivši u prva 2 kola turnira Vojvodinu pa Futog sa po 40 razlike. Drugo mesto izgleda ide Futogu koji je u direktnom meču dobio Star koji je pak dobio Vojvodinu. 

 

Na juniorskim beogradskim kvalifikacijama Mega je dobila Partizan juče 20 razlike, dok je Zvezda izgubila od Dinamika. Pošto po 2 iz grupe idu dalje verovatno će se ipak kvalifikovati i jedni i drugi. 

Link to comment
On 26.9.2021. at 15:13, theanswer said:

Spartak koga smo spominjali na drugoj temi se prošetao kroz KSV kvalifikacije za u17 jedinstvenu ligu dobivši u prva 2 kola turnira Vojvodinu pa Futog sa po 40 razlike. Drugo mesto izgleda ide Futogu koji je u direktnom meču dobio Star koji je pak dobio Vojvodinu. 

 

Na juniorskim beogradskim kvalifikacijama Mega je dobila Partizan juče 20 razlike, dok je Zvezda izgubila od Dinamika. Pošto po 2 iz grupe idu dalje verovatno će se ipak kvalifikovati i jedni i drugi. 

Radih treću utakmicu protivu Stara (kojem je Bošnjaković otišao u Dinamik ali čeka de facto kartu za Madrid i ćao Servia) u NSu... Cela Subotica je u jednom klubu, govorim za mlađe kategorije, MKK Spartak gde 500 klinaca trenutno ima i od jula meseca se ne plaća članarina nego vlasnik plaća trenere i ostalo što ide uz organizaciju kluba. Blagoje Ivić vodi tu ekipu U17, doveli su par klinaca sa strane (ja znam jednog iz NSa i jednog iz Vrbasa) i svi imaju stipendije u ekipi. OKK Spartak i dalje nastavlja da postoji i tamo će igrati mladi igrači i kaliti se kroz 2 srpsku.... 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Kod Mege Djurisic odigrao samo prvu utakmicu  kvalifikacija, ubacio 39 poena i uhvatio 18 skokova . Mislim da Bosnjakovic pravi gresku odlaskom u Real, nadam se da ce me demantovati.

Edited by Micko8
Link to comment
  • 4 weeks later...

Crvena Zvezda dobila Partizan u prvom kolu juniorske lige. Topic je ocekivano  bio najbolji igrac u obe ekipe, izdominirao je iako je poceo utakmicu sa  klupe:whistle: Kod partizana je zanimljiv Stankovic, ali izgelda da mu je sut za tri poena velika mana i na onom kadetskom calendzeru se to dobro videlo.

Link to comment

Plej Radovanovic u kadetskoj ekipi CZ ima  dobar smisao za igru ali je uzasno gradjen, fizicke predispozicije su mu veoma lose, ne znam kako ce to preneti na visi nivo .

Edited by Micko8
Link to comment
On 30.10.2021. at 15:29, Micko8 said:

Plej Radovanovic u kadetskoj ekipi CZ ima  dobar smisao za igru ali je uzasno gradjen, fizicke predispozicije su mu veoma lose, ne znam kako ce to preneti na visi nivo .

 

 

Mislis na momka sa dugackom kosom.

Link to comment

Nije taj , nego onaj  mali zdepasti sa brojem pet, plej,  Relja Radovanovic . U juniorskom timu CZ opet prave gresku,  forsiraju Vukovica pre Gacica , koji je i sa svim manama u igri ,  mnogo perspektivniji igrac od njega  . Marko Sarenac deluje  ok , danas  nije igrao Topic, nadam se da je sa rukom sve u redu.

Edited by Micko8
Link to comment

Jel zna neko kakav je matija milosevic sto je presao u borac iz vizure, 2005

Doveo je borac u junuorima i nekog klinca iz partizana 2003, lazar stojadinovic

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...