Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

evo podatakahttp://www.europeanprospects.com/tournaments/2010-tournaments/adidas-eurocamp/adidas-eurocamp-2010-official-measurements/

Link to comment
evo podatakahttp://www.europeanprospects.com/tournaments/2010-tournaments/adidas-eurocamp/adidas-eurocamp-2010-official-measurements/
Stefan Bircevic ima odraz iz mesta 76cm a iz trka 101cm :huh: Poredjenja radi Lazme ima 75cm i 91cm ili recimo Roberts 70cm i 84cm.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Muška reprezentacija Srbije do 17 godina, koja se priprema za Svetsko prvenstvo (od 2. do 11. jula ove godine u nemačkom Hamburgu) startovala je pobedom na prvoj utakmici međunarodnog turnira, koji se održava upravo u gradu domaćinu Prvenstva sveta i to pobedom nad reprezentacijom Bosne i Hercegovine koja je dovela igrače godinu dana starije od srpskih reprezentativaca.Srbija U17 - Bosna i Hercegovina U18 92:74 (22:14, 20:13, 26:23, 24:24)Srbijan U17 : Radonjić 8, Radičević 3, Dangubić 1, Čampara 12, Sočanac 3, Mitrović 14, Miljenović 17, Krstić 3, Janković 4, Milošević 9, Bezbradica 12, Vujović 6.
Muška reprezentacija Srbije do 17 godina, koja se priprema za Svetsko prvenstvo (od 2. do 11. jula ove godine u nemačkom Hamburgu) uknjižila je još jednu pobedu i na drugoj utakmici međunarodnog turnira nad reprezentacijom Švedske koja je kao i jučerašnji protivnik dovela igrače godinu dana starije od srpskih reprezentativaca.Srbija U17 - Švedska U18 97:80 (27:22, 24:24, 31:17, 15:17)Srbija U17: Radonjić 8, Radičević 8, Dangubić 1, Čampara 1, Sočanac 6, Mitrović 7, Miljenović 13, Krstić 7, Janković 14, Milošević 12, Bezbradica 12, Vujović 8.
Danas je Bogdan Radosavljevic (210, 1993, Nemacka U17) postigao 14 poena protiv BIH U18.http://www.basketball-bund.de/basketbal ... &nnr=22199Plasim se da cemo vec sutra shvatiti kakav biser smo izgubili zbog neradnika iz KSS. Edited by albiongate
Link to comment

dobrodosaoalbiongate je covek koji pise o nasim mladjim kategorijama na mnogim kosarkaskim forumima. jel znas mozda da li cemo moci da gledamo utakmice u17 svetskog prvenstva?arena ce prenositi u18 i u20

Edited by kojot
Link to comment
Stefan Bircevic ima odraz iz mesta 76cm a iz trka 101cm :huh: Poredjenja radi Lazme ima 75cm i 91cm ili recimo Roberts 70cm i 84cm.
Stefan Holm, vrhunski skakač u vis, ima odraz iz mesta neverovatnih 60 cm, ali zato sa jedne noge više nego duplo više. Ahilova tetiva odrazne noge mu je 4 puta jača od prosečnog čoveka (otac mu je trener, pa ga je od malih nogu forsirao da preskače prepreke i tako je vremenoom razvio ultrasnažnu tetivu).Kenny Gregory (igra po Grčkoj) je vlasnik najvećeg ikada zvanično izmerenog odraza (101 cm iz mesta i 117 cm maksimalni) kod profi košarkaša.
Link to comment
dobrodosaoalbiongate je covek koji pise o nasim mladjim kategorijama na mnogim kosarkaskim forumima. jel znas mozda da li cemo moci da gledamo utakmice u17 svetskog prvenstva?arena ce prenositi u18 i u20
Hvala na dobrodoslicu.Ne znam,ali ne iskljucujem mogucnost da FIBA diretkno prenosi utakmice preko zvanicnog sajta. Danas nasa U17 reprezentacija je porazena od vrsnjaka iz Nemacke 74:53 http://www.basketball-bund.de/basketbal ... &nnr=22202Bogdan Radosavljevic 9 poena. Edited by albiongate
Link to comment

Jel imas mozda statistiku sa utakmice Srbija U17 - Svedska U18? Bas bi me zanimalo to....Inace, imam 3 igraca iz moje ekipe koji bi trebalo da igraju na predstojecem EP za mlade U18 cool.gif

Link to comment
Jel imas mozda statistiku sa utakmice Srbija U17 - Svedska U18? Bas bi me zanimalo to....Inace, imam 3 igraca iz moje ekipe koji bi trebalo da igraju na predstojecem EP za mlade U18 cool.gif
Kako to da nemas statistiku? :P
Link to comment
zoomKadetska reprezentacija Srbije (igrači do 17 godina) osvojila je drugo mesto na turniru u Hamburgu pošto je u poslednjem kolu poražena od selekcije domaćina.Bio je to prvi poraz izabranika Nenada Trunića na turniru koji je poslužio kao generalna proba pred start Svetskog prvenstva koje će se od 2. do 11. jula održati u baš u Hamburgu.Nemačka – Srbija 74:53 (15:8, 13:18, 17:13, 29:14)Srbija: Radonjić 4, Radičević 7, Dangubić, Čampara, Sočanac, Mitrović 8, Miljenović 17, Krstić, Janković 8, Milošević 5, Bezbradica 4, Vujović.Konačni plasman: Nemačka, Srbija, Švedska, BiH.
Bogdan Radosavljevic (centar, 211, 115kg, 1993) 9 poena za Nemce. Dok su nasih centri (Bezbradica i Vujovic) zajedno postigli 4 poena. Kratki video sa utakmice (Bogdan Radosavljevic broj 15 u belom desu).http://www.hamburg1.de/sport/Deutschland_gewinnt_Junior_Cup-3921.htmlNazalost, po meni nas prvi centar u ovoj generaciji, Dusan Bogdanovic (210, 1993, Real) je propustio celu sezonu zbog povredu kolena. Velika steta sto nisu pozvani srbin iz Kanade Stefan Jankovic (krilo/krilni centar, 210, 1993, Kiski HS SAD) i americki srbin Frank Kaminsky (209, 1993, Benet Academy SAD) koji vec ima stipendiju za Universitet Winsconsin u NCAA.Na bekovskim pozicijama, Trunic, nije izabrao Djordja Micica (bek/krilo, 202, 1993, Olimpija SLO) iako je on ogroman potencijal. Da dodam da izvanredni loznicanin Ivan Lukic (203, 1993, Torrelodones SPA) nije ni pozvan.
Link to comment
Raspucani MusliCentar FMP-a predvodio mladu reprezentaciju Srbije do pobede nad Italijom, domaćinom turnira u Domeđe di Kadoreu - 82:73objavljeno juče u 22:26; autor: Kosarka.rsMlada reprezentacija Srbije (igrači do 20 godina) trijumfovala je na međunarodnom turniru u Domeđe di Kadoreu gde je boravila u sklopu priprema za Evropsko prvenstvo u Zadru (8.-18. juli). U poslednjem kolu izabranici Boška Đokića savladali su selekciju domaćina Italije sa 82:73, predvođeni najboljim strelcem turnira Dejanom Muslijem.SRBIJA – ITALIJA 82:73 (16:18, 15:15, 27:24, 24:16)Srbija: Musli 22, Mitrović 17, Jaramaz 13, Milutinović 11, Nedović 2, Majstorović 4, Obrenović 8, Subotić 1, Anđušić 3, Riznić, Arnautović, Petrović.KONAČAN PLASMAN: Srbija, Slovenija, Grčka 2-1, Italija 0-3.
nadam se da ce Jaramaz sledece sezone dobiti priliku u Partizanu...
Link to comment
SRBIJA – ITALIJA 82:73 (16:18, 15:15, 27:24, 24:16)Srbija: Musli 22, Mitrović 17, Jaramaz 13, Milutinović 11, Nedović 2, Majstorović 4, Obrenović 8, Subotić 1, Anđušić 3, Riznić, Arnautović, Petrović.
Je l' Djekic propustio utakmicu, ili ga samo nema u izvestaju?
Link to comment

tex, jel prenosi arena ono sto si najavio? na sajtu nigde ne pise da ce prenositi mladje kategorije.

Edited by kojot
Link to comment
tex, jel prenosi arena ono sto si najavio? na sajtu nigde ne pise da ce prenositi mladje kategorije.
mislish da ti shto sajt znaju ishta? :D trebalo bi da ide, da. a uskoro cemo saznati da li mozda ni ja ne znam shta pricham :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...