Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Na kraju je i Sergej Vucetic izdominirao.
cenim da ce ovi ponovo osvojiti samo se nadam da cemo moci da gledamo neku utakmicu.
Link to comment

Ja necu moci u svakom slucaju. Ali cenim da je Tegi tamo i da snima mobilnim.Ne znam za osvajanje, Beneton je bez najboljeg igraca i nije bas neko merilo. Ali definitivno jako zanimljivu ekipu ima FMP. Mozda i najtalentovaniju do sada, ali nema tu fizicku dominaciju u reketu koja im je donosila titule.

Link to comment
Ja necu moci u svakom slucaju. Ali cenim da je Tegi tamo i da snima mobilnim.Ne znam za osvajanje, Beneton je bez najboljeg igraca i nije bas neko merilo. Ali definitivno jako zanimljivu ekipu ima FMP. Mozda i najtalentovaniju do sada, ali nema tu fizicku dominaciju u reketu koja im je donosila titule.
imaju veliki broj kvalitetnih igraca sada kada su doveli i ovu dvojicu. nije mi samo jasno zbog cega je bosko djokic u svojoj kolumni napisao da "da svi znaju da ova generacija juniora nije tako talentovana". meni se cini da tu ima vise talenta neko mnoge generacije pre ove.
Link to comment
imaju veliki broj kvalitetnih igraca sada kada su doveli i ovu dvojicu. nije mi samo jasno zbog cega je bosko djokic u svojoj kolumni napisao da "da svi znaju da ova generacija juniora nije tako talentovana". meni se cini da tu ima vise talenta neko mnoge generacije pre ove.
Stvar kod ove ekipe FMPa je sto imaju samo 2 igraca u rotaciji koji su 92. godiste, ostali su ili 93. ili 94. Ali, talenta imaju, ali su i premladi da bi postizali neke velike rezultate. Pitanje je da li je ispravno juriti rezultate na ovakvim takmicenjima, ali niko od igraca nece biti uskracen igranjem ove dvojice, isla bi umesto njih jos dva igraca koja su 94. a oni imaju jos dve godine juniorkog staza pred sobom.A Bosko Djokic je seronja. I uopste mi primecujem da je moderno kenjati po klincima od 16-17-18 godina unapred, te mnogo treniraju, te nedovoljno treniraju, te previse utakmica, te premalo utakmica, previse trofeja... Sve go ekspert za razvoj talenata, a jednog Bjelicu su uspeli da ne primete uopste. Ima tu naravno talentovane dece, nekoliko njih ce svakako postati igraci.
Link to comment
"da svi znaju da ova generacija juniora nije tako talentovana"
pa naravno kad nema 210+ centra koji dominira pod reketom. to je za njih definicija talenta - da u osamnaestoj godini zivota moze da napravi razliku u utakmici za trofej u narecenom uzrastu.
Link to comment
pa naravno kad nema 210+ centra koji dominira pod reketom. to je za njih definicija talenta - da u osamnaestoj godini zivota moze da napravi razliku u utakmici za trofej u narecenom uzrastu.
ma on je bas pricao isto to o cemu ti pricas, da treneri forsiraju decu koju su fizicki jaca da bi ostvarili rezultate, ali je pricao protiv generacije koja ima sasvim zadovoljavajuci broj talenata. nisu kao generacija 87' ali daleko od toga da nisu talentovani.
Link to comment

Ja sam u tom tekstu stekao utisak da je jedina ideja bila da se pljune savez, Misa Lakic i jos po neko. To raditi tako sto ce da se prozivaju klinci je ogavno. Ali, OK, mozda neke od njih motivise da rade vise.

Link to comment

to sa vodjenjem igraca drugih timova je normalna stvar na ovom takmicenju. timovi imaju pravo da povedu 2-3 igraca koja nisu njihova.e sad, druga je stvar sto fmp to do sada nije radio, ali kako stvari stoje covicu to moze da bude najbolji rezultat ove godine, pa se stiso maksimalno. neopevljivo mu gori pod nogama.

Link to comment

ovi ce izgubiti od splitahttp://live.euroleague.net/games.aspx?ig=jt_79&st=20&dp=BPC57FF6F2NB1B9SC11447791&z=0&l=nijt

Link to comment

ne mogu da verujem, ali izgleda da je miljenovic dao trojku u poslednjoj sekundi za pobedu. buahahahahahahaha

Link to comment
:lol: mada su posastavu koji imaju, cini mi se slabije odigrali u odnosu na ocekivanja. ovaj jankovic je l i on iz zitka?iznenadio me bezbradica, vise sam ocekivao od njega.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...