Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • 1 month later...

ljudi u savezu su nesposobni. ne mogu da shvatim da ne mogu da angazuju nekog da im sredi ovo za pracenje rezultata. nadam se da ce sos pustiti neku utakmicu.

Link to comment
Evo, izasla statistika za prva tri meca, FMP i Novi Sad rutiski, moji favoriti Zitko basket dobili Partizan.
za sada ocekivano. vidim da bogdanovic ima potpunu slobodu u igri i da to odlicno koristi. ne secam se kada je sutnuo ispod deset trojki. :D
Link to comment
ima li ko da valja iz našeg omladinskog pogona, ili ćemo opet morati da lešinarimo?
odgledao sam par utakmica i najiskrenije mislim da cete morati da lesinarite. nisam video da tu ima nekog talentovanog igraca koji se ocigledno izdvaja od ostalih.editbesovic se izdvaja svojom visinom, ali i mlitavoscu. meni se on ne svidja. bezbradica je sigurno talentovaniji igrac od njega. Edited by kojot
Link to comment

Ima Radicevic, projektovan kao novi Tripko :D Besovic je drvo, ali moze da se doradi da bude upotrebljiv, mozda Nikola Vujovic i Josilo. Ostali tesko da mogu da se nadaju da prodju do seniorkog tima. Nisu prosli ni mnogo bolji.edit: kad smo kod lesinarenja, moj bi predlog za Duleta bio bas Bogdanovic. Decko je fizicki freak, a treba mu malo dorade u nekim tehnickim detaljima.

Edited by Joe D
Link to comment

na SOSu ide snimak drugog pol. zitko - partizanhemofarm lagano pobedio

Edited by kojot
Link to comment

odgledao sam samo zavrsnicu. partizan vodio 10p razlike 5 minuta pre kraja, ali su do kraja dali samo dva poena. bogdanovic i pajkovic pogodili trojke i od tada partizan nije postigao nijedan poen.

Link to comment

Besovic je dobro odigrao na pocetku III cetvrtine, ali su ga posle dobro zatvorili, pa je pokazao da mu se pise sudbina Vranesa sa 10cm manjka, ako ne poradi na masi i duel igri. Ipak, cuo sam iz neke cetvrte i pete ruke da je Vujosevic radio par individualnih treninga sa Besovicem bas po njegovom dolasku u Partizan, i da je prepoznao potencijal i mogucnost za napredovanje i razvoj.Naravno, hvala za informacije. Igrace koje ste pomenuli nisu se bas mnogo pokazali. Izgleda da ce morati sa strane da se uzima ono sto valja.

Edited by pacey defender
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...