Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

:lol: mada su posastavu koji imaju, cini mi se slabije odigrali u odnosu na ocekivanja. ovaj jankovic je l i on iz zitka?iznenadio me bezbradica, vise sam ocekivao od njega.
jankovic je iz fmpa, ali je godinu dana mladji.cudno je da nisu poveli micica. katastrofa je kada klinci koji celu godinu igraju zajedno moraju da ispuse put za pariz zato sto govede hoce da osvoi turnir.
Link to comment

evo polufinalehttp://live.euroleague.net/games.aspx?ig=jt_84&st=20&dp=BPC57FF6F2NB1B9SC11447791&z=1&l=nijtali kako samo jankovic dominira na ovom turniru, a mladji je dve godine od vecine.

Link to comment

pa to mi nije jasno posto sam ga samo malo gledao. kako mu uspeva da ovako dobro skace protiv dve godine starijih igraca? jel jak, ima li veliki odraz, dugacke ruke...? cenim da nema neki sut i da igra uglavnom blizu kosa?

Edited by kojot
Link to comment

Jeste i jak kao zemlja, i skocan je , ali pre svega ima izuzetan skakacki instinkt i veoma je agresivan.A sut ima sasvim dobar, kao i osecaj za dodavanj, ali za sada to u juniorkoj konkurenciji ne koristi previse.i odose u finale kosem Bogdanovica. sutra ce Zalgiris da ih odvali, ali nema veze. Lep uspeh, ostvaren na sjajan nacin.

Edited by Joe D
Link to comment

Danas su sudije dosta pogurale FMP na kraju.Dva razlike za Malagu, FMP promasuje, a njihov centar, neki Senegalac na 35 sekundi pre kraja hvata loptu i stiti se laktom na jednu stranu, pa na drugu i tu pogadja Bogdanovica u glavu ili vrat. Definitivno nekontrolisan potez i njegov faul, ali ne nameran, sto su sudije dosudile.FMP daje dva bacanja za 77:77 i ima napad. Promasuju, Unikaha hvata loptu, izbacuju beka u kontru i ovaj ima otvoren put ka kosu, kad ga na centru faulira igrac FMP-a. Cista namerna licna, a pogotovo ako se uzme u obzir sta je sudjeno malopre na drugoj strani.Sudije daju obican faul i Unikaha daje jedno bacanje. FMP-u ostaje 12 sekundi, Bogdanovic daje, Unikahi ostaju 4 sekunde i promasuju...

Link to comment
  • 2 weeks later...

konacno izvestaj iz parizahttp://www.draftexpress.com/blog/International-Blog/#Nike-International-Junior-Tournament-in-Paris-Top-Prospects-3467

Link to comment
  • 3 weeks later...

Nemas televizor?Nemas Arenu?Ako mozes da gledas preko neta registruj se na balkansport.info, tamo mozes da trazis da strimuju neku utakmicu. Nisam pokusavao pa ne znam koliki procenat zelja ispunjavaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...