Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

hemofarm - zitko 89:84bogdanovic 41 poennadam se da ce veceras pustiti ovu utakmicu na SOSuinace, ova juniorska liga je fenomenalna.

Link to comment

sampion srbije je novi sad. hemofarm je drugi, a zitko je pobedio fmp u borbi za 3. mesto. bogdanovic ponovo dominirao sa 30 poena i 10 skokova. koliko je on visok?

Link to comment
197 je visok Bogdanovic. Ali mu je raspon ruku ogroman.
dakle on ce igrati beka u seniorskoj kosarci. steta sto raspali sos nece pustiti zadnje dve utakmice zitka. uopste mi se negleda finale. vidim da je miljenovic lose odigrao turnir, bas kao i onaj kvalifikacioni u zelezniku gde nije odigrao nista narocito sem finalne utakmice. bogdanovic postaje punoletan ove godine. bas me zanima ko ce da ga potpise.
Link to comment
dakle on ce igrati beka u seniorskoj kosarci. steta sto raspali sos nece pustiti zadnje dve utakmice zitka. uopste mi se negleda finale. vidim da je miljenovic lose odigrao turnir, bas kao i onaj kvalifikacioni u zelezniku gde nije odigrao nista narocito sem finalne utakmice. bogdanovic postaje punoletan ove godine. bas me zanima ko ce da ga potpise.
Ne mora da znaci, moze on da igra i trojku u evropskoj kosarci bas zbog odlicnih fizikalija. I Rudy je slicne visine pa je mahom igrao trojku.Zitko je takva ekipa gde sako igra sve jer su svi visoki ispod 2 metra. Bogdanovic se vodio kao trojka, ali je uglavnom(ono sto sam ja gledao) on imao loptu u rukama. Uglavnom, ja tipujem da ce ga Partizan uzeti, pogotovu sto je u Zitku od skoro Bodiroga neki faktor.i da ne zaboravim jedan veliki :Hail: za igrace Novog Sada koji su smogli snage da naprave iznenadjenje nakon onoga sto im se desilo. Bravo momci! Edited by Joe D
Link to comment

siri spisak za svetsko prvenstvo. trener je trunic, tim menadzer dejan tomasevic.Dragan Savić (1993, Knjaževac)Nenad Miljenović (1993, FMP)Stefan Popovski-Turanjanin (1993, FMP)Nemanja Bezbradica (1993, FMP)Nikola Janković (1994, FMP)Nemanja Krstić (1993, Hemofarm)Đorđe Milošević (1993, Hemofarm)Luka Mitrović (1993, Hemofarm)Marko Ćirović (1993, Hemofarm)Nikola Vujović (1993, Partizan)Nikola Radičević (1994, Partizan)Nikola Sočanac (1993, Beovuk)Bogdan Drobnjak (1993, Beovuk)Marko Radonjić (1994, C. Zvezda)Aleksandar Cvetković (1993, C. Zvezda)Nikola Čvorović (1994, C. Zvezda)Dušan Bogdanović (1993, Real Madrid)Nemanja Dangubić (1993, Kris kros Pančevo)Đorđe Mičić (1993, Olimpija Ljubljana)Ljubomir Čampara (1993, Novi Sad)

Link to comment
siri spisak za svetsko prvenstvo. trener je trunic, tim menadzer dejan tomasevic.Nemanja Dangubić (1993, Kris kros Pančevo)
:Hail: Edited by Daddy Cool
Link to comment

Nema Pavlovica na spisku :blink: moj izbor boldovani

Dragan Savić (1993, Knjaževac)Nenad Miljenović (1993, FMP)Stefan Popovski-Turanjanin (1993, FMP)Nemanja Bezbradica (1993, FMP)Nikola Janković (1994, FMP)Nemanja Krstić (1993, Hemofarm)Đorđe Milošević (1993, Hemofarm)Luka Mitrović (1993, Hemofarm)Marko Ćirović (1993, Hemofarm)Nikola Vujović (1993, Partizan)Nikola Radičević (1994, Partizan)Nikola Sočanac (1993, Beovuk)Bogdan Drobnjak (1993, Beovuk)Marko Radonjić (1994, C. Zvezda)Aleksandar Cvetković (1993, C. Zvezda)Nikola Čvorović (1994, C. Zvezda)Dušan Bogdanović (1993, Real Madrid)Nemanja Dangubić (1993, Kris kros Pančevo)Đorđe Mičić (1993, Olimpija Ljubljana)Ljubomir Čampara (1993, Novi Sad)
Edited by Joe D
Link to comment

pocela je juniorska evroliga. fmp trenutno dere beneton.ne mogu da verujem da su poveli igrace iz drugih timova samo da bi ponovo osvojili el. strasno!bilo bi lepo ako bi nasli nacin da gledamo utakmice odnosno ako bi neko prenosio.http://live.euroleague.net/games.aspx?ig=jt_75&st=20&dp=BPC57FF6F2NB1B9SC11447791&z=0&l=nijt

Link to comment
ne mogu da verujem da su poveli igrace iz drugih timova samo da bi ponovo osvojili el. strasno!
To Litvanci rade svaki put. Mislim da je i CSKA tako igrao pre par godina.A jeste sranje.
Link to comment
To Litvanci rade svaki put. Mislim da je i CSKA tako igrao pre par godina.A jeste sranje.
nadam se da ce tegeltija snimati utakmicu i da cemo moci da odgledamo barem deo veceras.miljenovica ne vade iz igre, izgleda da hoce da ga reklamiraju, a gde ces bolje reklame od tripl-dabl ucinka. Edited by kojot
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...