Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Reko ja, ko oće light verziju Angela, i ne smeta mu taj slatkasti štih, neka proba Wish by Chopard. Prekrasno se razvija na koži, čokoladno - karamelasto - vanilasto. I nježno.Nego, pročitah negdi da je L'occitane dobiva novog distributera za Srbiju, pa eto da javim gaudium magnum.

Link to comment

zavidim vam sto imate kapacitet za raznorodne parfeme. ja koristim akva di roma i madmoazel koko, vec dosta dugo. da ubacim jos jedan, mislim da bih izumrla zbog disajnog hendikepa. bas se tesko navikavam na nove mirise.enivej, ovaj bulgari omnia sto ga apoteka pominje jeste jako svjez, al ima neku metalnu primjesu. i akva di djo, muski, moze fino da posluzi ljubiteljima vodnjikavih parfema.

Edited by morgana
Link to comment

Ja vidim da mi se od tinejđdžerskih dana kada sam dobila svoj prvi The parfem (Tempore :o ) ukus stalno mijenja. Prije sam pičila samo po onim citrusno kiselkastima, sad nemam nijedan takav. Od "slatkih" mi se rigalo, sad sam odlijepila za Wishom, tako da ono...kako mi koji sjedne na želudac.Uglavnom izbjegavam one ubitačno voćne i tzv. orijentalne na kub, ostalo kako mi legne.Nego, proizvodi li se još Roma EDP? Vidim da ima na netu, po parfumerijama baš nešto i ne...A oću mirisat na najdraži mi grad (kao).

Link to comment
Nego, proizvodi li se još Roma EDP? Vidim da ima na netu, po parfumerijama baš nešto i ne...A oću mirisat na najdraži mi grad (kao).
hm, mislila sam da da, al gugl tvrdi da ga je tesko naci. al kladila bih se da sam ga sretala oflajn.
Link to comment
hm, mislila sam da da, al gugl tvrdi da ga je tesko naci. al kladila bih se da sam ga sretala oflajn.
Ja sam prosto sigurna da Rome ima u Jasminovim radnjama. Pa mozemo nekako da se organizujemo da vam saljemo :)
Hvala & hvala.Ako ga jedva nalazite, vjerojatno ga polako povlače iz prodaje (jer zašto ne bi povukli s tržišta dobar parfem), tako da ako ga ja & moja dijaspora ne nađemo, apotekarica comes to rescue. :heart: (ja sam ovo ozbiljno shvatila, nek se zna -_- )
Link to comment
najlepse uspomene su mi Aqua di Gio ali mi je malo retro
Aqua di Gio je bio moj prvi parfem. Tad sam bila neki sedmi razred i sve devojcice su zelele da imaju onaj Versace Red Jeans.U to vreme (96/7) je od stranih modnih casopisa na kioscima imala da se kupi samo Gioia i eventualno Marie Claire. Gioia je bila jeftinija pa sam od odvajanja od uzine uspevala da je kupim gotovo redovito. Samo jednog dana izadje reklama za Aqua di Gio, sa mirisom na papiru. Majko mila! Kakac odlep! I sad imam u nosu taj pomesani miris hartije i tog parfemcica. Uspela sam da sacekam rodjendan i da od para na poklon odem i kupim 50 ml.To je bilo blago!Ja ne znam da li cu se ikada vise obradovati kupovini neceg kao u tim godinama sto sam kupovini martinki (nove su spavale sa mnom u krevetu), CD plejera za muzicki stub i tom parfemu.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Testirala sam Cacharelov Eden, i gotovo da nema živuće osobe u mojoj okolini kojoj se sviđa. Mislim, ima, ali broje se na prste jedne ruke. Meni divan. Jel njušio iko?Dobar je i ovaj isto Cacharelov novitet, Scarlett, miriše na neki sladoled od naranče.Ali, Eden... :wub:

Link to comment

jao ima jedan zenski parfem tj miris koji me potpuno obara sa nogu. zove se Eden. ja kad prodjem pored zene koja mirise na to, bukvalno sam u stanju da je spopadnem na licu mesta.u principu je dosta jak i tezak, da ne kazem babski,ali me radi samo takoto nije jedini zenski parfem na koji mi se gase lampice, ima ih jos ali ne znam im imena

Link to comment
(Nema veze za ono "bapski", znam da si zapravo mislio "retro" -_-
e tacno sam to teo da kazem!da sam nekinedajbozemetro rekao bih da je parfem bezvremenski i da sam bio zaljubljen u jednu devojku koja ga je imala na sebi...posto sva sreca nisam, iskuliracu se... Edited by sherman
Link to comment

dobih diorov j'adore, zanimljiv je. nije za svaki dan, malo je posebniji i tezi, vrlo postojan. nakon početnog blasta satima otpušta cvjetno puderasti ton. ima li koja ponosna vlasnica? iako je relativno star, ne sjecam da se da samo o njemu puno pisali. 

Link to comment

aktuelan obzirom da sam ga dobio relativno skoro...Paco_Rabanne_Ultraviolet_edt_M.jpgali meni najbolji giorgio_armani_acqua_di_gio_100ml.jpga ovaj sam imao samo jednom i bio odushevljen, al nikako da ga ponovo uzmem (vec 100godina)...HigherEnergy_Mens-01.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...