Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Срђан Ђоковић, живели!

Živeli smo 17 godina u iznajmljenim stanovima, izbacivali su nas stanodavci. Nisam mogao da spavam noću, pa sam šetao po ulici. Čak su me inspektori i uhapsili misleći da sam ko zna ko. Onda im objasnim, pa sedimo u stanici, smejemo se i pijemo rakiju do jutra.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Boze mili. A novinara treba govnjivom mocugom za spinovanj:
Inače, u susednim zemljama slična je procedura kao i u Srbiji - za listinge je neophodna dozvola suda, ali nigde ne mogu da se kupuju pripejd kartice bez ikakve kontrole i ostavljanja ličnih podataka.
Inace, grcki pripejdovi mogu da se kupe preko neta. Inace, ovim ne resavaju nista, jer ce krimosi™ da posalju nekog svog vojnika da na svoje ime kupi 50 brojeva. Ili ce sledeca ideja zandara da bude 1 covek = 1 broj. Ono, dajes otisak sake i muriji kad hoces da kupis broj. I trazis dozvolu za nosenje mobilnog. Edited by minka
Link to comment

instinkt servilnosti je posredi. svaki put kada se donese restriktivna odluka, dezurni robovi pocnu da mrmljaju da je "tako svuda u Evropi".

Link to comment
http://webtv.rs/play/58304/Pitam se sta bi se desilo kada bi ovako nesto uradili coveku koji je spreman i sposoban da se brani. Oni imaju status sluzbenih lica, pretpostavljam, tako da okreni-obrni..najebao si.Bravo za gradjane kojima se u rodjenoj zemlji ovako poseravaju na glavu raznorazni redarstvenici koji sudoku ne bi umeli da popune.
Link to comment
http://webtv.rs/play/58304/Pitam se sta bi se desilo kada bi ovako nesto uradili coveku koji je spreman i sposoban da se brani. Oni imaju status sluzbenih lica, pretpostavljam, tako da okreni-obrni..najebao si.Bravo za gradjane kojima se u rodjenoj zemlji ovako poseravaju na glavu raznorazni redarstvenici koji sudoku ne bi umeli da popune.
Ja bih voleo da proba mene da vuce za ruku, ovako kako vuce ovu zenu.
Link to comment

Ovo je takav fail sa hapšenjem ovog jadnog molera da je to neopisivo. Parada, mediji, izjave, akcije ... a na kraju ga ostavili na autobuskoj stanici i nisu čovek čak ni dovezli nazad.

Link to comment

mada, i on malo laze. makar od trenutka kada je dobio advokata. za batine mu vjerujem ali nemoguce je da nije znao za sta je okrivljen. dobio je rjesenje o zadrzavanju, dobio je papir na kome mu pisu njegova prava, imao je povjerljivi razgovor sa advokatom i na kraju je dao izjavu i procitao i potpisao zapisnik.

Edited by nautilus
Link to comment
mada, i on malo laze. makar od trenutka kada je dobio advokata. za batine mu vjerujem ali nemoguce je da nije znao za sta je okrivljen. dobio je rjesenje o zadrzavanju, dobio je papir na kome mu pisu njegova prava, imao je povjerljivi razgovor sa advokatom i na kraju je dao izjavu i procitao i potpisao zapisnik.
Jel te nekad privodila interventna?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...