Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

po toj logici, pucanj žandarma je pucanj države u narod i mora biti snažnog odgovora građana.
Zamisli da izadje tzv Zastitnik gradjana i kaze: "Pucanj žandarma u A.N iz Nisa je pucanj države u narod i mora biti snažnog odgovora građana. gradjani ce upotrebiti sva sredstva da na ove napade odgovore!"
Sve teže podnosim to što nikome ne pada na pamet da da bar ostavku zbog svih ovih sranja.Mislim prvenstveno na ministra policije, ne na premijera.
Da Ivica podnese ostavku Dacicu :lolol:
Link to comment

Jašta, to ti je svuda isto. Srbi nemaju samopoštovanja i stalno za sebe misle da su najgori. Treba im više lepih dana, tog pozitivnog pogleda na svet koji je svuda isti i svi su isti i svejedno je gde si i nema nikakve razlike.

Edited by beowl
Link to comment

Juče u NSu kod Vošinog stadiona malo čukanje u srednjoj traci, manja gužva i obilazimo ih sa strane. 50 metara niže 2 saobraćajca stoje i ne pada im na pamet da dođu, da ironija bude veća postavili su kotlić™ a nema šanse da neko prekorači brzinu s obzirom na gužvu.

Link to comment
Juče u NSu kod Vošinog stadiona malo čukanje u srednjoj traci, manja gužva i obilazimo ih sa strane. 50 metara niže 2 saobraćajca stoje i ne pada im na pamet da dođu, da ironija bude veća postavili su kotlić™ a nema šanse da neko prekorači brzinu s obzirom na gužvu.
Ne može tako druže, nisu oni uviđaVna ekipa! To mora da dođe uviđaVna ekipa da obavi!
Link to comment
po toj logici, pucanj žandarma je pucanj države u narod i mora biti snažnog odgovora građana.
Логика је мање више тачна осим што држава у паузи између два пуцања нас редовно јебе.
Link to comment

Ne znam jel bilo ovde, evo gradjani se samoorganizovali, policija sad kao radi nesto hehe a jasno je kako ce zavrsiti.Naravno da ne podrzavam ovakva javna zigosanja ali sa druge strane imam iskustvo da u svakom malom gradu gradjani znaju ko su dileri i koja je hijerarhija (zna naravno i policija).

Edited by CowBoy
Link to comment
Ne znam jel bilo ovde, evo gradjani se samoorganizovali, policija sad kao radi nesto hehe a jasno je kako ce zavrsiti.Naravno da ne podrzavam ovakva javna zigosanja ali sa druge strane imam iskustvo da u svakom malom gradu gradjani znaju ko su dileri i koja je hijerarhija (zna naravno i policija).
znaju kurac, najobicnija budalastina.
Link to comment
Ne znam jel bilo ovde, evo gradjani se samoorganizovali, policija sad kao radi nesto hehe a jasno je kako ce zavrsiti.Naravno da ne podrzavam ovakva javna zigosanja ali sa druge strane imam iskustvo da u svakom malom gradu gradjani znaju ko su dileri i koja je hijerarhija (zna naravno i policija).
Тачно,зна то и полиција и још им чува леђа.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...