Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

jel se ovi srbski acab nazionalisti raduju kada žandar ovako najebe ili su u fazonu "haha, to učk brate! gazi kerusine! "

Bežeći kolima diler namerno pregazio policajca R. Irić | 21. 10. 2013. - 21:07h | Foto: R.I. | Komentara: 0Goran Đorđević (1969), policajac interventne brigade Policijske stanice u Bujanovcu, sa teškim telesnim povredama opasnim po život, prebačen je večeras oko 19,00 časova u niški Klinički centar.Na Đorđevića je večeras oko 18,30 časova, u policijskoj poteri, kod benzinske pumpe na sporednom putu Bujanovac-Trnovac, naleteo vozač crnog „audija“ bujanovačkih registarskih oznaka, udario ga, a potom pobegao. Prema izvorima bliskim policiji, interventna patrola u kojoj je bio teško povređeni Đorđević, imala je nalog da zaustavi crni „audi“ i zapleni drogu koja je bila kod vozača automobila.Pošto je shvatio da mi je policija na tragu i da je u klopci, vozač „audija“ je pritisnuo gas, udario Đorđevića i pobegao prema Velikom Trnovcu.Teško povređeni Đorđević je prebačen na hirurško odeljenje vranjskog Zdravstvenog centra, a odatle hitno na odeljenje neurohirurgije niškog kliničkog centra.Policija u Bujanovcu intenzivno traga za vozačem „audija“ koji je, prema nepotvrđenim informacijama iz sela Veliki Trnovac.
Edited by Hella
Link to comment
jel se ovi srbski acab nazionalisti raduju kada žandar ovako najebe ili su u fazonu "haha, to učk brate! gazi kerusine! "
Policajac je danas preminuo.Meni ova prica koja se vrti po novinama ima gomilu rupa. Negdje se pominje Audi a negdje Mercedes. Policija je imala dojavu da se u kolima nalazi droga, kao i ko se nalazi u kolima, a opet, je ta kola zaustavljala tako sto je policajac stajao na sred ceste, potpuno nespreman da skoci u stranu.Nesto ovdje nije u redu.
Link to comment
ma sve je to ok. ali ne zaustavlja se tako auto za koga imas dojavu da je pun droge i opasnih kriminalaca.
Nego kako.Šta piše u policijskom priručniku o ovakvom slučaju. Kako zaustaviti sumnjivo vozilo.Ne znam, pitam.
Link to comment

Zar postoji takticko pravilo iz prirucnika? Bojim se da je problem u tome sto ga nema ili sto ga se nisu pridrzavali.Iz mog iskustva tako sto se prati vozilo pa se upali rotacija. Vjerovao ili ne, vecina likova stane. Ako ne, zasjeda se pravi na mjestu koje je za to pogodno, prepreci se cesta, postave se jezevi itd....Ako su ga zaustavljali onako kako to rade saobracajci, a znali su sta je i ko je u vozilu, napravili su opasan propust.I ne treba bjezati od delimicne odgovornosti policije za ovo sto se desilo, naprotiv. Lose odluke, losa obuka, nedostatak odgovarajuce opreme, strucnog kadra i losa selekcija kadrova pri zaposljavanju su razlozi zbog koga ti ljudi, kao i oni koje bi trebalo da stite, ginu.

Edited by nautilus
Link to comment

ni meni ovo nije jasno, kakvo crno zaustavljanje automobila iz Velikog Trnovca. tu pošalješ oklopnu diviziju, a ne kažeš jednoj patroli da zaustavi dilerski auto.

Link to comment
Zar postoji takticko pravilo iz prirucnika? Bojim se da je problem u tome sto ga nema ili sto ga se nisu pridrzavali.Iz mog iskustva tako sto se prati vozilo pa se upali rotacija. Vjerovao ili ne, vecina likova stane. Ako ne, zasjeda se pravi na mjestu koje je za to pogodno, prepreci se cesta, postave se jezevi itd....
Negde 2005. bio sam prisutan kada su policajci pokusavali da zaustave vozilo koje se iz pravca rumunske granice kretalo Vrscu, zatvorili put i cekaju ga. Posto mi je ortak tu bio, pridjem i vidim sta su uradili..dve 307-ice parkirane na sred puta poprecno. Kazem ovom ortaku "Bato, ja pored ovoga ne auto nego bager mogu da proteram". Nema da fali..nailazi golf u velikoj bezini, usporava pred njima, lagano zaobilazi blokadu i nastavlja punim gasom. Sutra sam saznao da je u pitanju bio njihov kolega koji je na veliko radio sa cigaretama kupljenim u free shop-u na granici..a koga je neka unutrasnja kontrola navodno htela da uhvati sa prstima u pekmezu. lepu predstavu napravise..sa sve svedocima.Sta sam ovim hteo da kazem. Policija kad nekoga hoce da zaustavi ima svakojake nacine da ga zaustavi bez problema. Kada zele da izgleda da su hteli da ga zaustave ali nisu uspeli..i to umeju. Cini mi se da ovaj jadnik nije bio obavesten o tome.
Link to comment

Srpska policij aje u stanj uda uhapsi gradjanina sa jednim gramom marihuane, da mu ekspresno uzme otiske, da ga slika i da ga kao opasnog protivdrzavnog elementa posalje tuziocu i zauvek stavi u kartoteku nepodobnih.Taj sto je vozio kola, njegov gazda placa porez™ tamo gde treba, pa je poginuli policajac kolateralna steta, jer takve nasa policija ne hapsi. Sta vise, ministar policije od bosova za koje radi taj vozac prima blekberi telefone i ide sa njima na vecerinke.Ne znam sta vam nije jasno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...