Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

  1. 1. Vaše mišljenje o novom zakonu

    • Odličan je!
    • Mogao bi biti i bolji
    • Ma to je samo uzimanje para i ništa više


Recommended Posts

48 minutes ago, James Marshall said:

Meni je glupo uopšte to lokalizovanje tablica, šta koga ima da boli kurac da li je neki šofer iz Leskovca, Šida ili Beograda, još dodatno raspiruje tu regionalnu netrpeljivost. Eno Mađari žive bez toga, u Bosni, moš misliti. Odrede se samo lotovi koji pripadaju kom gradu, da ne dođe do zabune, makar sad nije problem centralizovati sistem.

+1000

28 minutes ago, Delija67 said:

Važno je da znaš da je neko iz Pančeva ili Sremske Mitrovice, pa da pojačaš oprez

bitnije je kog je spola

:crveni petao:

 

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Meni je glupo uopšte to lokalizovanje tablica, šta koga ima da boli kurac da li je neki šofer iz Leskovca, Šida ili Beograda, još dodatno raspiruje tu regionalnu netrpeljivost. Eno Mađari žive bez toga, u Bosni, moš misliti. Odrede se samo lotovi koji pripadaju kom gradu, da ne dođe do zabune, makar sad nije problem centralizovati sistem.

Tako, tako, samo ti daj ideje. Čisto da imaju kako da uzmu pare i nakon ovog sad džeparenja. 

Link to comment
Tako, tako, samo ti daj ideje. Čisto da imaju kako da uzmu pare i nakon ovog sad džeparenja. 
Vala za to bih dao pare bez pardona. To jednom nakačiš tablice i stoje dok auto ne propadne.

Ovo sad niti ima smisla, niti vidim razlog. Nekada je auto registrovala opština pa je logično svaka imala svoju oznaku. Sad to radi državna policija koja je ista i u Somboru i u Bujanovcu, i još unosi u jedan informacioni sistem, pa je potpuno besmisleno da postoje registarska područja.
Link to comment

Cini mi se da u poslednje vreme zaustavljaju vise nego ranije. Svako vece ih vidjam na par lokacija. Dobili zadatak da otplate nove skode.

 

Kad je bila neka pljcaka meni lik iz interventne seo na suvozacevo meto i trkeljisao auto, U jednom trenutku me pita:"a ovaj pistolj ovde?"

 

Bilo dosadno coveku...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Vesić je podsetio da će 4. aprila stupiti na snagu novi Zakon o bezbednosti saobraćaja i naglasio da je to veoma važno za Beograd.- Do sada je u zakonu postojala zaštićena zona pet metara od pešačkog prelaza, na kojoj nije moglo da bude mesto za parkiranje.



– Sada je ta zona ukinuta i u gradu ćemo dobiti više od 250 novih parking mesta – objasnio je Vesić.

 

Šta je sledeće, dozvoliće parkiranje i na sami pešačkim prelazima? Ovih 5 metara je bilo isključivo zbog bezbednosti pešaka, da budu uočljiviji... Jebeš pešake, 250 mesta x ~50 dinara/sat x 14 sati dnevno = 175 000 dinara dnevno više u kasi radnim danom.

Link to comment

Ja danas umal ne ulovih jednog(biciklom) u Cetinjskoj :ph34r:

 

Genije prelazi ulicu bez gledanja i prica na mobilni. Kad sam se prodro utece... Jos mi istrca izmedju nekih automobila.

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...