Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

Nemoj se zajebavati, gradi vojsku. Za sve iole ozbiljnije građevine ti treba dosta resursa, a nemoj misliti da neko u komšiluku neće primetiti da si pun resursa i bez vojske i ostaviti te da cvetaš tako...

Link to comment
  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

imam samo jednu ponudu za sumpor i to 12 zlatnika po komadu. treba mi 47 sumpora za jednog kopljanika, sto znaci da ce me to kostati 556 zlatnika po vojniku, a imam samo 4000. mislis da bi bilo pametno da dam sav novac za kopljnike?

Link to comment
Ako si u plusu sa lovom, da.
prihod mi je 100 zlatnika po satu. ok, spucacu sve na kopljanike.
Link to comment
kako mogu vojsku da saljem u kolonije?
Kad si u gradu u kome imas vojsku, idi na prikaz sveta, odaberi ostrvo na kome imas koloniju i onda odaberi svoj grad. Sa leve strane onda dobijas mogucnosti da razmestis trupe, odaberes to i onda odaberes koliko trupa ces da razmestis. Moras imati i para za to, u zavisnosti koliko trupa razmestas, i naravno slobodne trgovacke brodove.
Link to comment

poslao sam 3 broda sa 5 kopljanika u prvu pljacku. pljackam neciju koloniju i pretpostavljam da nema neku odbranu, posto je palata u koloniji prvi nivo. jel to pametno?

Link to comment
Kad si u gradu u kome imas vojsku, idi na prikaz sveta, odaberi ostrvo na kome imas koloniju i onda odaberi svoj grad. Sa leve strane onda dobijas mogucnosti da razmestis trupe, odaberes to i onda odaberes koliko trupa ces da razmestis. Moras imati i para za to, u zavisnosti koliko trupa razmestas, i naravno slobodne trgovacke brodove.
hvala.
Link to comment
poslao sam 3 broda sa 5 kopljanika u prvu pljacku. pljackam neciju koloniju i pretpostavljam da nema neku odbranu, posto je palata u koloniji prvi nivo. jel to pametno?
Palata na prvom nivou ne mora da znači da nema odbranu. Pošalji špijune malo, saznaj koji mu je military score.
Link to comment
Palata na prvom nivou ne mora da znači da nema odbranu. Pošalji špijune malo, saznaj koji mu je military score.
vec sam ga opljackao (moja prva pljacka :wub:) i sada cekam da se vrate borovi i da vidim sta sam zaplenio.
Link to comment
Klikni na "vojska" pa strelicu metni na brodove i odmah ćeš videti šta si odneo.
hvala535 drva, 572 mermer, 26 vino i 268 sumpor. :Hail: dize, koji ti je kurac trebalo da otvaras ovu temu? navuko sam se jako do samog kraja. :(
Link to comment

znam da smaram, ali jebiga. kad kliknem na zid pise odbrambeni bonus 20%, a ispod moguci proboji: 2. sta znaci ovo moguci proboji?@bustintrgovacke brodove

Edited by kojot
Link to comment

juce sam pokusao da opljackam nekoliko gradova, ali su brodovi samo dosli do tog grada i okrenuli se nazad. nije cak bilo ni izvestaja o borbi. to se ranije nije desavalo. o cemu se radi?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...