Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

pljacka me twisty boy iz twisty citya. poslao sam mu poruku da ce se suociti sa celicnim dzinovima mojih saveznika ukoliko nastavi da me pljacka. naravno, mislio sam na diga. dize, jel mozes da mu pripretis ako nastavi? jos uvek nisam razvio profi vojsku.

Edited by kojot
Link to comment
  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

ha, pronasao sam diga i bghosta. oni su clanovi ovog saveza:http://s1.ikariam.rs/index.php?view=allyPa...dView=highscoremoto ovog savezaНАШ МОТОМаршира војска на Косово равно, да заувек врате срце православно, немој Мајко тужна бити, син ти служи у елити, црвена је боја крви, где се гине ту смо први, на непријатељску главу мушку, никад немој дићи пушку, може и то много боље, љубит ћемо их док се не сморе.

Edited by kojot
Link to comment
pljacka me twisty boy iz twisty citya. poslao sam mu poruku da ce se suociti sa celicnim dzinovima mojih saveznika ukoliko nastavi da me pljacka. naravno, mislio sam na diga. dize, jel mozes da mu pripretis ako nastavi? jos uvek nisam razvio profi vojsku.
Svakako, čujemo se jedan dan od srede... Trenutno branim Osojane i Laplje selo od šiptarskih mudžahedina pod okriljem noći zlikovaca kuraca...
Link to comment

evo sta mi je odgovorio onaj kreten:"super... samo ako me oni napadnu... tu su savezi UNA i TNT koji ce da me brane... hvala i dovidjena".dize, ovo nesto na tvoj racun. bez zajebavanja, treba mi jos malo vremena da razvijem profesionalnu vojsku. kako najefijasnije da se odbranim od dosadnog komsije koji nije bas razvijen, ali je napravio vojsku pre mene?

Link to comment

Tipujem da napadač ima 11 godina, a i do jaja su mu savezi. 103. i 170. po snazi i ukupno imaju manje bodova od mene :lol: Natrpaj resurse na brodove, pošalji ih negde daleko, i kad prođe napad i on ne uzme ništa lepo ih vrati nazad.

Link to comment

braniće ga i cpu i ram i hdd, a ako zatreba tu je i vga...edit: btw, moraću i ja da ga napadnem, nervira me loše falsifikovanje <_<

Edited by twisted
Link to comment

VAžNO UPOZORENJE: Ikariam je zlo! Sa setom se sećam vremena kad sam spavao i do 7-8 sati dnevno, i proklinjem dan kad sam pročitao digov post. <_<

Link to comment

ja diga znam više u formi evropske investicione banke za obnovu i razvoj, nego u nekom negativnom kontekstu ;)) no, ja legnem da spavam, pa u pola noći budilnik zvoni, ustajem, trčim, svi su brodovi stigli, 15000 drveća, 5000 mermera, 3000 sumpora... vreme je za nadogradnju guvernerove rezidencije, pre nego se neki sa 500 musketara pomami...

Link to comment

jos malo pa cu imato 9000 zlatnika za kolonizovanje ostrva. nemam ni mermera ni sumpora, a na ostrvu imam vino za eksploataciju. sta mi predlazete, koje ostrvo da kolonizujem? trebaju mi sumpor i mermer kao lebac. dajte neki hint...ili pozajmicu. :D

Edited by kojot
Link to comment

Da se ja pitam - mermer, mislim da je bolje najpre se ekonomski razvijati, nego vojno.Po meni je mermer vaznija sirovina u pocetku nego sumpor.Ja sam krenuo na ostrvu sa kristalom, zatim mermer, pa treca vino. Dakle, nemam koloniju sa sumporom, a trgovinom sam se snalazio za sumpor i dogurao preko 300 u generalima, dovoljno za odbranu od manjih dosadnih napadaca. Samo sam jednom opljackan, za 56 vina :lol: a napadan sam puno puta, pogotovo u pocetku. Taktika, graditi sto vise, a kad te jaci napadne, ono sirovina sto nije osigurano u skladistima, i vojsku, selim iz kolonije u koloniju.I obrati paznju da cim osnujes novu koloniju moras izgraditi guvernerovu rezidenciju, inace ce ti korupcija cvetati. To i nije tako opasno kad osnivas prvu koloniju, treba samo 699 drva. Ali vec kod druge ti treba, ne samo palata u glavnom gradu na 2 nivou, nego i guv.rezidencije na nivou 2 u obe kolonije, a to kosta 5,474 drva i 1,347 mermera x 2.

Link to comment
VAžNO UPOZORENJE: Ikariam je zlo! Sa setom se sećam vremena kad sam spavao i do 7-8 sati dnevno, i proklinjem dan kad sam pročitao digov post. <_<
:lol: :lol: :lol:
Link to comment

izgradio sam svoju prvu koloniju na ostrvu sa mermerom. da li da tu koloniju razvijam kao i glavni grad ili da samo razvijam neke delove? mogao bi mali tutorijal na temu "kako razvijati kolonije". problem je sto imam samo jednog kopljanika i to mi je cela vojska. jel trebam da pocnem da pazarim sumpor i stancam vojsku ili da jos neko vreme sve bacim na ekonomiju razvijam ekonomiju?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...