Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

helanke i kratak top su sooo 90s, to danas niko ne nosi, a da izgleda normalan.
priznaj da sanjas da ovako razgovaras sa isidorom bjelicom i jelenom tinskom u nekoj modnoj emisiji na tv bijeljina ili na pinku :lol:
Link to comment

ja mnogo volim helanke...imam shiny nekoliko pari... al sad imam novu opsesiju u vidu printova...i patim, o kako patim sto su u australiji...musclelegs-back-2.jpg?6733tetrislegs-fun-3-Edit.jpg?6733

Link to comment
ja mnogo volim helanke...imam shiny nekoliko pari... al sad imam novu opsesiju u vidu printova...i patim, o kako patim sto su u australiji...
Only an online/mail order away...
Link to comment

ma znam...ali je za australiju shipping dosta jeftiniji... za srbiju je oko 40, nemacku 35 jura... sto mu dodje preko pola cene helanki... :/

Link to comment
ja uopste ne znam sta mrzim ove sezone, osim sto mrzim sto ne mogu da nadjem klasicne farmerke
juče probao 34/34, regular fit.Odlično mi stoje, kada bi ih nosio kao helanke.A to je demode :D
Link to comment
  • 2 weeks later...

wtf sa ovim cipelama u duginim bojama sto su napale Ns?najdrecavije pa jos lakovane i sa platformom..kao da nam devojke vec dovoljno ne izgledaju kao drolje..

Link to comment
ja mnogo volim helanke...imam shiny nekoliko pari... al sad imam novu opsesiju u vidu printova...i patim, o kako patim sto su u australiji...musclelegs-back-2.jpg?6733tetrislegs-fun-3-Edit.jpg?6733
jebeš mi sve ja bih ovo nosio
Link to comment
  • 1 month later...

Uočih ovih dana najnoviju strahotu, za koju saznah da se zove wedge sneakers:Isabel-Marant-Wedge-Sneakers.pngJa sigurno nisam ništa ogavnije u životu video (a sečem kese gnoja za leba).

Link to comment
Uočih ovih dana najnoviju strahotu, za koju saznah da se zove wedge sneakers:Isabel-Marant-Wedge-Sneakers.pngJa sigurno nisam ništa ogavnije u životu video (a sečem kese gnoja za leba).
Au što je odvratno jebote, gde li to prave čoveče.........
Link to comment
Uočih ovih dana najnoviju strahotu, za koju saznah da se zove wedge sneakers:
ovo jedino ima smisla ako je nešto ortopedsko, za imobilizaciju zgloba.to još nisam videla u ovim krajevima. ovde su ovogodišnja ogavnost heklane ili kožnošupljikave letnje čizme u svim bojama.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...